Держаудитслужба заходить на перевірку міськвиконкому

Держаудитслужба заходить на перевірку міськвиконкому, Александр Сумароков

Як повідомляє прес-служба Херсонської міської ради, очільник міста представив присутнім на зустрічі заступникам міського голови та керівникам підрозділів керівника управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитра Круковського та його команду: Олена Нарченко – відділ контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації, Лариса Риженко – контроль у соціальній галузі та сфері культури, Матвій Стрельченко опікується питаннями промисловості, енергетики, транспорту, ЖКГ, інфраструктури, зв'язку та фінансових послуг, Інна Дрозд – контроль в галузі оборони, в правоохоронних органах та органах влади, Ольга Сапєга та Олександр Покрова – контроль за місцевими бюджетами.

 «Я хочу попередити всіх присутніх про відповідальність за так звану «радянську гостинність». Жодних намагань «задобрити» чи «нагодувати» працівників Держаудитслужби. Відповідальність та покарання навіть за спробу будуть миттєвими. Ані допомагати, ані заважати нам не треба, ми зробимо свою роботу у будь-якому випадку», – сказав присутнім начальник управління Держаудитслужби Дмитро Круковський.

 Це звернення підтримав і міський голова.

 «Незабаром ми будемо знати все, що відбувалося у цих стінах. Я звертаю увагу громади: ви знатимете про кожний крок аудиторів і про кожну їхню «знахідку». А те, що вони тут є – жодних сумнівів. Я виконаю свою обіцянку: місто знатиме про все, що коїлося в цій будові», – сказав Ігор Колихаєв.

Читайте також: Ігор Колихаєв про ЖКГ: «Ми відстали від інших міст на десятки років. Треба рухатися швидко»

Аудит Херсон мэрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі