Ігор Колихаєв про ЖКГ: «Ми відстали від інших міст на десятки років. Треба рухатися швидко»

Ігор Колихаєв про ЖКГ: «Ми відстали від інших міст на десятки років. Треба рухатися швидко», Александр Сумароков

Як повідомляє прес-служба Херсонської міської ради, міські водопровідні мережі та теплопостачальні системи оцифрують, що дозволить ефективно управляти системою життєзабезпечення міста. Про це йшлося на зустрічі Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з доктором технічних наук, деканом факультету Національного університету кораблебудування Юрієм Харитоновим, керівником сектору досліджень Таврійського регіону та Криму Національного інституту стратегічних досліджень Олександром Максименком, заступником міського голови Володимиром Пепелем.

 Сферою наукових інтересів доктора наук Юрія Харитонова є управління проєктами та програмами реконструкції муніципальних систем.

 Під час зустрічі пан професор представив практичні результати своїх розробок з питань цифровізації технічних мереж житлово-комунального господарства, які вже впроваджено в населених пунктах як в Україні, так і за кордоном. Запропоновані ним технології дозволяють ефективно управляти системою життєзабезпечення міста, забезпечувати економічну доцільність бюджетних витрат на діяльність ЖКГ та аналізувати перспективи та ризики розвитку міської інфраструктури.

 «Ми маємо рухатися в ногу з часом. З перших днів я кажу про те, що все потрібно переводити в «цифру», вводити електронний документообіг і використовувати всі доступні нам наразі технічні засоби. Херсон не просто пасе задніх, ми відстали від інших на десятки років. Треба наздоганяти й дуже швидко», – поділився баченням міський голова Ігор Колихаєв.

Читайте також: Як буде проходити демонтаж тимчасових споруд?

Ігор Колихаєв зустріч ЖКХ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі