Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь!

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року.

Редакції сайту міста Херсона www.0552.ua вдалося зустрітися і взяти інтерв'ю в автора проекту, організатора, головного судді змагань, першого чемпіона України з ловлі хижої риби спінінгом з човнів, володаря Золотої Блешні - Валерія Федоровича Дудченко. 

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 1

У Валерія Федоровича день розписаний буквально похвилинно ... Це й зрозуміло - йде інтенсивна підготовка до змагань. Тим цінніша, як кажуть, кожна мить спілкування.

- Валеріє Федоровичу, коли відбудеться свято справжніх цінителів, любителів і фанатів спортивного спінінгу?Як -то кажуть, завзятих і запеклих рибалок?!

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року. Саме тому, ми запрошуємо любителів рибної ловлі, від новачка до професіонала, до нас на змагання.

Все дуже просто!

Треба пройти реєстрацію в оргкомітеті змагань у Тетяни Литовченко

за тел .: +38 095 572-74-70,

вивчити правила і положення про змагання на офіційному сайті змагань www.blesna.com.

Чекаємо на всіх охочих взяти участь у турнірі на Херсонщині.

Є обмеження - це загальна кількість учасників на змаганні.

На риболовлі правило: хто раніше встає - на 100% працює!

До нас на змагання приїжджали спортсмени - рибалки не тільки з України, а це завжди цікаво і пізнавально, тут відбувається обмін знаннями, досвідом і розвиваються нові ділові і професійні відносини.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 2

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 3

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 4

- Валеріє Федоровичу, розкажіть нам про своє дітище докладніше?

- «Херсонська блешня» - це унікальний бренд! Як сказав один із відомих людей Херсонщини, це - одна з візитівок Таврії. Я хочу сказати, що ми, організатори змагань, завжди з трепетом і великою відповідальністю ставимося до підготовки наших змагань. І, як я іноді жартую, готуюся до цієї події, як до першої шлюбної ночі ...

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 5

- Як пройдуть змагання?

- У нас перший день (п'ятниця) - це приїзд спортсменів на базу, розміщення, інструктаж, оргпитання, а ловимо рибу у суботу та неділю.

У суботу рано-вранці, після сніданку - відкриття змагань. Відкриття відбувається дуже урочисто, під звуки Державного Гімну України, піднімається Прапор України та прапор «Херсонської блешні». Всі учасники, спонсори, меценати, організатори, журналісти, гості дружно співають Гімн України! Це дуже урочисто!

Хочу сказати, що вже третій сезон наші змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, яка дуже рано пішла від нас, мого великого друга Бориса Давидовича Білоброва. Борис Давидович очолював Херсонське відділення Кредитпромбанку і був членом правління ВАТ Кредитпромбанк. Більше 10 років поспіль ця фінансова структура була генеральним спонсором «Херсонської блешні». Тому, моя пропозиція зробити наш рибальський турнір меморіальним, всіма учасниками та спонсорами була сприйнята з розумінням і схваленням

Далі за планом суботи:

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Підведення підсумків 1 етапу змагань

Третій день (неділя):

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Визначення переможців

- Підведення підсумків змагань

- Нагородження

- Урочисте закриття змагань

- Рибацька юшка

- У наш час знайти фінанси для проведення змагання такого рівня, ймовірно, дуже складно?

- Змагання проходять за спонсорської підтримки, у нас немає жодної копійки бюджетних грошей. Тому, вся організація заходу, проживання та харчування учасників, охорона автобіля і човнів, солідні призи - здійснюються за спонсорської підтримки.

- Розкажіть по призи.

У різні роки - по-різному. Призи у нас дуже серйозні! Свого часу переможець «Херсонської  блешні» отримав підвісний п'ятисильний човновий двигун «Меркурій». Кілька років поспіль переможець, в якості одного з призів, нагороджувався перснем із логотипом «Херсонської  блешні» із золота 585 проби! Крім цього - човни, спінінги, рибальська атрибутика та інші подарунки.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 6
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 7

20141109_162151

Ще раз підкреслюю, що наші змагання за рівнем організації, проведення не мають аналогів в Україні.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 9

15-ти річна історія сама говорить про себе!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 10

Та було багато змагань, які народжувалися, рік-два існували, в кращому випадку, п'ять років ... А потім вони також швидко зникали, як і з'являлися.

Хочу сказати, що ми, організатори, завжди готуємо якісь приємні сюрпризи для учасників. Ну от наприклад, 10-та «Херсонська блешня», яку виграв каховчанин Анатолій Грибачов. Його ім'ям названо зірку в сузір'ї Риби, а ТАКОЖ вручений сертифікат Міжнародного астрономічного союзу! Погодьтеся, нічого подібного на риболовних змаганнях у світі не було!

Зірка має назву «Херсонська блешня» - Анатолій Грибачов! А при врученні цього сертифікату Анатолію в Каховці, вийшло справжнє свято!

А Головний Приз переможцю, хоча це всього один із призів, ми говоримо зараз про Кубок, - бронзова щука, авторська робота молодого херсонського скульптора Влада Кириченко. Унікальний, абсолютно унікальний приз, який вручається тільки переможцю Херсонської блешні і спонсорам, які відзначилися найбільше.

img_0_0_1

Якщо коротко, то така наша історія, така наша «Херсонська блешня».

- Валеріє Федоровичу, ходять чутки, що Ви для ювілею підготували знову новий приз?! Покажіть, будь ласка.

- Тільки після обіцянки тримати в суворій таємниці! І сміється!

Звичайно-що, пообіцяли тримати все в секреті. Валерій Федорович, показав новий приз!

Друзі! Яка майстерна робота! Кілька авторів вклали свої вміння, свою душу, свою любов у виготовлення цього шедевру! Ну що тут сказати! Дуже гідний, ексклюзивний, елітний подарунок! Для добувача - рибалки - просто знахідка! Ух! Клас!

Обіцяли - тримаємо слово! Секрет - значить секрет!

Ось, що означає любити своє діло. Усі призи настільки солідні, самодостатні, відчувається серйозний вдумливий підхід, що підкреслює креативність організаторів - честь їм і хвала! Такі подарунки - це гордість, емоції та історична пам'ять на все життя!

Зізнаюся чесно, я так захопився вивченням подарунків, що забув зробити їхні фото. І, перебуваючи під враженнями від інтерв'ю, побачених призів, кубків, дуже сильно сам захотів взяти участь у змаганні

P.S. Думки вголос...Так, човен візьму у друзів. Якщо мотор не знайду, буду гребти на веслах, та хоч і колодою. Головне: спінінг є, блешня є! Треба встигнути зареєструватися. Та я звичайний риболов-любитель! А чому ні? Риба-то цього не знає! Зловлю трофейну і перемога!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 12

15 років! «Херсонська блешня» проводилася в різних мальовничих місцях, з різною кількістю учасників, в різних умовах, але що залишалося незмінним, так це: атмосфера свята, дух азарту, безкомпромісна боротьба, воля до перемоги, чесність суддівства та чудові спогади від участі.

20141109_161819

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 14

15 років! О магнетизм, о таїнство «Херсонської блешні» - збирає старих і завжди нових друзів!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 15

Під час зустрічі ми домовилися про творчу співпрацю з організаторами змагань, і сайт міста Херсона www.0552.ua буде інформаційним спонсором Ювілейних 15-х традиційних елітних змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня».

Контактна особа оргкомітету змагань:

Тетяна Литовченко, тел.: +38 095 572-74-70.

Офіційний сайт змагань: www.blesna.com

Продовження інтерв'ю - в наступній публікації, а зараз дивіться історію «Херсонської блешні» у розділі "Фотозвіти". 

http://www.0552.ua/
херсонська блешня 2015 традиційно 16 жовтня головного судді призи змагань субботи неділі Херсона любитель риболов рибалка професіонал риби
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
На проспекте 200 лет Херсона обстреляли прохожих. Пострадала 37-летняя женщина – ее ранили в бедро. Горожанку доставили в клиническую больницу имени Тропиных, где из ноги извлекли резиновый шарик (пулю от травматического или пневматического оружия). Ранение — легкое, сообщил главный врач больницы Леонид Ремыга. По словам пострадавшей, огонь велся из окна квартиры на первом этаже жилого дома. Об этом сообщил Сергей Яновский в интернет-издании «Херсонцы». «...
Власть
Горожане протестуют против застройки бульвара Мирный малыми архитектурными формами (МАФами). Главы двух районных рад Днепровской и Суворовской подписали обращение к мэру Владимиру Миколаенко, с просьбой не застраивать ларьками это городское пространство, тем более, что на бульваре Мирный достаточно кафе и магазинов. Возможно, к ним присоединится и председатель Корабельной районной рады. Об этом пишет депутат городского совета Оксана Дьякова. «Учитывая мнен...
Власть
На сессию Херсонского городского совета, которая пройдет завтра, 23 апреля, планируют вынести спорный вопрос. Он даже не рассматривался на депутатских комиссиях. Речь идет о выделении под застройку территории на улице Полковника Кедровского, а именно — части парка "Дубки". Об этом в фейсбуке написал депутат городского совета Виталий Богданов. «Было 0.62 га — стало 2.1 га.1,5 га «донарезают» себе ловко за счёт «Дубков»! Это те «Дубки», которые в своё время...
Власть
22 апреля, глава Каховской районной государственной администрации, Валерий Салтыков подал в отставку. «Граждане Украины сделали свой выбор, у нас новый Президент. Согласно закона, как глава Каховской РГА, я написал заявление об увольнении с должности. Мне нечего стыдиться, но есть чем гордиться. Децентрализация, образовательная реформа, медицинская реформа, эффективное использование бюджета, максимальное содействие аграриям – это навсегда останется с жител...
Общество
Всех херсонцев приглашают на предпасхальную ярмарку сельскохозяйственной продукции производителей Херсонщины. Об этом сообщает пресс-служба Херсонской областной государственной администрации. На ярмарке можно будет приобрести пасхальные куличи и другую выпечку, свежие овощи и фрукты, яйца, консервацию, мясо, рыбу, колбасные, молочные и кондитерские изделия регионального производства. Сельскохозяйственные и перерабатывающие предприятия, фермеры, частные дом...
Экология
Объединенная команда Союза женщин Херсонщины и студентов и преподавателей Херсонского гидрометеорологического техникума каждый год, 22 апреля, в День Земли, присоединяются к всемирной инициативе «Trees of Рeace». В ней принимают участие 50 стран мира, включая Украину. Кроме того, ежегодно Союз женщин Херсонщины приглашает принять участие в акции херсонских школьников и воспитанников специальных учреждений. В этом году, в посадке деревьев, участвовали школь...
Спорт
Спортсменка из Херсона София-Адель Матвиенко сумела одолеть конкурентов в нелегкой борьбе и достойно представила Украину на международной спортивной арене   В городе Римини  на территории Италии состоялся Чемпионат Европы по таекван-до ITF. В соревнованиях приняли участие 800 спортсменов из 28 стран мира. В составе сборной Украины выступала и Матвиенко София-Адель (ученица херсонской гимназии №3), воспитанница кружка отделения единоборств Херсонского детск...
Социальная помощь
В ближайшие два месяца в городе Новая Каховка инвентаризируют и осмотрят помещения, которые по праву наследования принадлежат детям-сиротам, находящимся под опекой в ​​детских домах семейного типа. Соответствующее распоряжение было подписано Новокаховским городским головой Владимиром Коваленко. После осмотра помещений, которое принадлежит детям лишенным родительской опеки, будет создана специальная комиссия в которую войдут должностные лица из Новой Каховк...
Общество
Памятный знак расположен у одного из входов в павильон Центрального рынка в городе Херсон. В должности директора самого крупного рынка в Херсоне, Александр Юсифов проработал 22 года, а умер в мае 2018 года. Заслуженный работник МВД СССР Нураддин Исрафил-оглы (настоящее имя Юсифова) с 1989 по 1991 годы работал заместителем министра внутренних дел Азербайджанской ССР. С 1992 по 1994 годы был 1-м заместителем начальника УМВД Украины в Херсонской области. Алек...