Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь!

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року.

Редакції сайту міста Херсона www.0552.ua вдалося зустрітися і взяти інтерв'ю в автора проекту, організатора, головного судді змагань, першого чемпіона України з ловлі хижої риби спінінгом з човнів, володаря Золотої Блешні - Валерія Федоровича Дудченко. 

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 1

У Валерія Федоровича день розписаний буквально похвилинно ... Це й зрозуміло - йде інтенсивна підготовка до змагань. Тим цінніша, як кажуть, кожна мить спілкування.

- Валеріє Федоровичу, коли відбудеться свято справжніх цінителів, любителів і фанатів спортивного спінінгу?Як -то кажуть, завзятих і запеклих рибалок?!

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року. Саме тому, ми запрошуємо любителів рибної ловлі, від новачка до професіонала, до нас на змагання.

Все дуже просто!

Треба пройти реєстрацію в оргкомітеті змагань у Тетяни Литовченко

за тел .: +38 095 572-74-70,

вивчити правила і положення про змагання на офіційному сайті змагань www.blesna.com.

Чекаємо на всіх охочих взяти участь у турнірі на Херсонщині.

Є обмеження - це загальна кількість учасників на змаганні.

На риболовлі правило: хто раніше встає - на 100% працює!

До нас на змагання приїжджали спортсмени - рибалки не тільки з України, а це завжди цікаво і пізнавально, тут відбувається обмін знаннями, досвідом і розвиваються нові ділові і професійні відносини.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 2

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 3

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 4

- Валеріє Федоровичу, розкажіть нам про своє дітище докладніше?

- «Херсонська блешня» - це унікальний бренд! Як сказав один із відомих людей Херсонщини, це - одна з візитівок Таврії. Я хочу сказати, що ми, організатори змагань, завжди з трепетом і великою відповідальністю ставимося до підготовки наших змагань. І, як я іноді жартую, готуюся до цієї події, як до першої шлюбної ночі ...

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 5
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 5

- Як пройдуть змагання?

- У нас перший день (п'ятниця) - це приїзд спортсменів на базу, розміщення, інструктаж, оргпитання, а ловимо рибу у суботу та неділю.

У суботу рано-вранці, після сніданку - відкриття змагань. Відкриття відбувається дуже урочисто, під звуки Державного Гімну України, піднімається Прапор України та прапор «Херсонської блешні». Всі учасники, спонсори, меценати, організатори, журналісти, гості дружно співають Гімн України! Це дуже урочисто!

Хочу сказати, що вже третій сезон наші змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, яка дуже рано пішла від нас, мого великого друга Бориса Давидовича Білоброва. Борис Давидович очолював Херсонське відділення Кредитпромбанку і був членом правління ВАТ Кредитпромбанк. Більше 10 років поспіль ця фінансова структура була генеральним спонсором «Херсонської блешні». Тому, моя пропозиція зробити наш рибальський турнір меморіальним, всіма учасниками та спонсорами була сприйнята з розумінням і схваленням

Далі за планом суботи:

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Підведення підсумків 1 етапу змагань

Третій день (неділя):

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Визначення переможців

- Підведення підсумків змагань

- Нагородження

- Урочисте закриття змагань

- Рибацька юшка

- У наш час знайти фінанси для проведення змагання такого рівня, ймовірно, дуже складно?

- Змагання проходять за спонсорської підтримки, у нас немає жодної копійки бюджетних грошей. Тому, вся організація заходу, проживання та харчування учасників, охорона автобіля і човнів, солідні призи - здійснюються за спонсорської підтримки.

- Розкажіть по призи.

У різні роки - по-різному. Призи у нас дуже серйозні! Свого часу переможець «Херсонської  блешні» отримав підвісний п'ятисильний човновий двигун «Меркурій». Кілька років поспіль переможець, в якості одного з призів, нагороджувався перснем із логотипом «Херсонської  блешні» із золота 585 проби! Крім цього - човни, спінінги, рибальська атрибутика та інші подарунки.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 6
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 6
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 7
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 7

20141109_162151

Ще раз підкреслюю, що наші змагання за рівнем організації, проведення не мають аналогів в Україні.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 9

15-ти річна історія сама говорить про себе!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 10

Та було багато змагань, які народжувалися, рік-два існували, в кращому випадку, п'ять років ... А потім вони також швидко зникали, як і з'являлися.

Хочу сказати, що ми, організатори, завжди готуємо якісь приємні сюрпризи для учасників. Ну от наприклад, 10-та «Херсонська блешня», яку виграв каховчанин Анатолій Грибачов. Його ім'ям названо зірку в сузір'ї Риби, а ТАКОЖ вручений сертифікат Міжнародного астрономічного союзу! Погодьтеся, нічого подібного на риболовних змаганнях у світі не було!

Зірка має назву «Херсонська блешня» - Анатолій Грибачов! А при врученні цього сертифікату Анатолію в Каховці, вийшло справжнє свято!

А Головний Приз переможцю, хоча це всього один із призів, ми говоримо зараз про Кубок, - бронзова щука, авторська робота молодого херсонського скульптора Влада Кириченко. Унікальний, абсолютно унікальний приз, який вручається тільки переможцю Херсонської блешні і спонсорам, які відзначилися найбільше.

img_0_0_1

Якщо коротко, то така наша історія, така наша «Херсонська блешня».

- Валеріє Федоровичу, ходять чутки, що Ви для ювілею підготували знову новий приз?! Покажіть, будь ласка.

- Тільки після обіцянки тримати в суворій таємниці! І сміється!

Звичайно-що, пообіцяли тримати все в секреті. Валерій Федорович, показав новий приз!

Друзі! Яка майстерна робота! Кілька авторів вклали свої вміння, свою душу, свою любов у виготовлення цього шедевру! Ну що тут сказати! Дуже гідний, ексклюзивний, елітний подарунок! Для добувача - рибалки - просто знахідка! Ух! Клас!

Обіцяли - тримаємо слово! Секрет - значить секрет!

Ось, що означає любити своє діло. Усі призи настільки солідні, самодостатні, відчувається серйозний вдумливий підхід, що підкреслює креативність організаторів - честь їм і хвала! Такі подарунки - це гордість, емоції та історична пам'ять на все життя!

Зізнаюся чесно, я так захопився вивченням подарунків, що забув зробити їхні фото. І, перебуваючи під враженнями від інтерв'ю, побачених призів, кубків, дуже сильно сам захотів взяти участь у змаганні

P.S. Думки вголос...Так, човен візьму у друзів. Якщо мотор не знайду, буду гребти на веслах, та хоч і колодою. Головне: спінінг є, блешня є! Треба встигнути зареєструватися. Та я звичайний риболов-любитель! А чому ні? Риба-то цього не знає! Зловлю трофейну і перемога!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 12
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 12

15 років! «Херсонська блешня» проводилася в різних мальовничих місцях, з різною кількістю учасників, в різних умовах, але що залишалося незмінним, так це: атмосфера свята, дух азарту, безкомпромісна боротьба, воля до перемоги, чесність суддівства та чудові спогади від участі.

20141109_161819

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 14

15 років! О магнетизм, о таїнство «Херсонської блешні» - збирає старих і завжди нових друзів!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 15
Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 15

Під час зустрічі ми домовилися про творчу співпрацю з організаторами змагань, і сайт міста Херсона www.0552.ua буде інформаційним спонсором Ювілейних 15-х традиційних елітних змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня».

Контактна особа оргкомітету змагань:

Тетяна Литовченко, тел.: +38 095 572-74-70.

Офіційний сайт змагань: www.blesna.com

Продовження інтерв'ю - в наступній публікації, а зараз дивіться історію «Херсонської блешні» у розділі "Фотозвіти". 

http://www.0552.ua/
херсонська блешня 2015 традиційно 16 жовтня головного судді призи змагань субботи неділі Херсона любитель риболов рибалка професіонал риби
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
На Херсонщине продолжают подсчитывать убытки от урагана, который пронесся 27 сентября в поселке Великая Александровка. Власти говорят о более 6,3 миллионах гривень убытков. Об этом сегодня, 29 сентября, на брифинге сообщил руководитель работ по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций, заместитель председателя Херсонской облгосадминимстрации Вадим Чабан. «По предварительным подсчетам, по состоянию на текущий момент, сумма убытков составляет более 6 мил...
Общество
Музыковская объединенная территориальная громада на Херсонщине и гмина Громадка Болеславецкого повета Нижнесилезского воеводства Республики Польша договорились о партнерстве и разработали и договор об экономическом, инвестиционном и культурном сотрудничество. Однако подписывать его пришлось дистанционно из-за пандемии коронавируса. Глава Музыковской ОТГ Александр Лейбзон поставил автограф под своим экземпляром документа на украинском и польском языках, а в...
Общество
На Херсонщине реализовано 7 проектов программы «Большое строительство», еще на 19 объектах работы активно продолжаются. Об этом сообщает официальный сайт Херсонской ОГА. «Сейчас уже реализовано 7 проектов и завершены строительные работы, предусмотренные проектной документации на 9 объектах. Это 3 школы, 1 детский сад, 5 спортивных площадок и стадионов», — говорится в сообщении. По словам заместителя главы ОГА Сергея Козыря, сейчас активно продолжаются рабо...
Политика
Документы подали 17 претендентов на должность городского головы Херсона. Уже зарегистрировано 9 кандидатов. Об этом сообщает портал «Слово и дело». 25 октября в Украине пройдут местные выборы, где украинцы, в частности, будут выбирать мэров городов. Предвыборная кампания стартовала 5 сентября. «Слово и дело» составило полный список кандидатов на должность городского головы Херсона. Документы от кандидатов принимали до 24 сентября включительно, и еще сутки...
Общество
С 5 по 19 октября 2020 года в Херсоне пройдет голосование за проекты в рамках Общественного бюджета города. В голосовании принимают участие граждане Украины в возрасте от 16 лет, которые зарегистрированы или проживают на территории города Херсона, что подтверждается официальными документами Об этом сообщает сайт Херсонского городского совета. Каждый херсонец имеет право проголосовать шесть раз: за три малых проекта с бюджетом до 250 тысяч гривен, и за три...
Культура
В Херсоне 3-4 октября состоится ежегодный фестиваль LEGIO. Херсон. В этом году в рамках исторического феста херсонцев ждут: уличные экскурсии, лекторий с участием ведущих херсонских и киевских историков, показы документальных фильмов, квест. Пройдет также книжная ярмарка с участием ведущих украинских издательств, где авторы будут презентовать свои книги. Мероприятие состоится при содействии управления молодежи и спорта Херсонского городского совета. Главна...
Общество
В поселке Великая Александровка Херсонской области, в результате осложнения погодных условий, повреждены кровли 239 частных домов, школы и здания АО «Херсонгаз», также повреждены трубы местной газовой сети. Без газа остались 903 абонента. Ущерб оценивается более чем в три миллиона гривен. Об этом сообщенет пресс-служба Главного управления ГСЧС в Херсонской области. 28 сентября, по результатам обследования комиссии, установлено, что в Великой Александровке,...
Новости компаний
Зонт, имеющий массу преимуществ и один недостаток Up-brella – это уникальный зонт обратного сложения. Он удивляет своей элегантностью и удобством. Радует своей надежностью и многочисленными преимуществами. Это зонт, который захочет каждый! Преимуществ достаточно много. Основные из них: Это обратный зонт. Он складывается мокрой внешней стороной вовнутрь. Никогда не намочит Вашу одежду, пол, мебель,документы. Удобная ручка позволяет вовсе не держать зонт. Он...
Криминал
Вчера, 28 сентября, апелляционный cуд Херcoнcкoй oблаcти вынес решение в деле 17-летней девушки, убившей отчима, защищая cебя и мать от егo дoмогательств, — продлить меру пресечения в виде личного обязательства. Об сообщает Суспільне: UA. Заседание суда по обжалованию меры пресечения подозреваемой прoхoдилo в режиме видеo-кoнференции. Круглосуточный дoмашний арест, — таким было требование прoкурoра Нoвoкахoвcькoй местной прoкуратуры Юлии Гапoнoвoй. Прoкурo...