• Головна
  • Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь!
Новини компаній
17:17, 7 жовтня 2015 р.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь!

Новини компаній

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року.

Редакції сайту міста Херсона www.0552.ua вдалося зустрітися і взяти інтерв'ю в автора проекту, організатора, головного судді змагань, першого чемпіона України з ловлі хижої риби спінінгом з човнів, володаря Золотої Блешні - Валерія Федоровича Дудченко. 

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 1

У Валерія Федоровича день розписаний буквально похвилинно ... Це й зрозуміло - йде інтенсивна підготовка до змагань. Тим цінніша, як кажуть, кожна мить спілкування.

- Валеріє Федоровичу, коли відбудеться свято справжніх цінителів, любителів і фанатів спортивного спінінгу?Як -то кажуть, завзятих і запеклих рибалок?!

Ювілейні 15-ті традиційні елітні змагання з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня» відбудуться 16-18 жовтня 2015 року. Саме тому, ми запрошуємо любителів рибної ловлі, від новачка до професіонала, до нас на змагання.

Все дуже просто!

Треба пройти реєстрацію в оргкомітеті змагань у Тетяни Литовченко

за тел .: +38 095 572-74-70,

вивчити правила і положення про змагання на офіційному сайті змагань www.blesna.com.

Чекаємо на всіх охочих взяти участь у турнірі на Херсонщині.

Є обмеження - це загальна кількість учасників на змаганні.

На риболовлі правило: хто раніше встає - на 100% працює!

До нас на змагання приїжджали спортсмени - рибалки не тільки з України, а це завжди цікаво і пізнавально, тут відбувається обмін знаннями, досвідом і розвиваються нові ділові і професійні відносини.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 2

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 3

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 4

- Валеріє Федоровичу, розкажіть нам про своє дітище докладніше?

- «Херсонська блешня» - це унікальний бренд! Як сказав один із відомих людей Херсонщини, це - одна з візитівок Таврії. Я хочу сказати, що ми, організатори змагань, завжди з трепетом і великою відповідальністю ставимося до підготовки наших змагань. І, як я іноді жартую, готуюся до цієї події, як до першої шлюбної ночі ...

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 5

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 5

- Як пройдуть змагання?

- У нас перший день (п'ятниця) - це приїзд спортсменів на базу, розміщення, інструктаж, оргпитання, а ловимо рибу у суботу та неділю.

У суботу рано-вранці, після сніданку - відкриття змагань. Відкриття відбувається дуже урочисто, під звуки Державного Гімну України, піднімається Прапор України та прапор «Херсонської блешні». Всі учасники, спонсори, меценати, організатори, журналісти, гості дружно співають Гімн України! Це дуже урочисто!

Хочу сказати, що вже третій сезон наші змагання присвячені пам'яті прекрасної людини, яка дуже рано пішла від нас, мого великого друга Бориса Давидовича Білоброва. Борис Давидович очолював Херсонське відділення Кредитпромбанку і був членом правління ВАТ Кредитпромбанк. Більше 10 років поспіль ця фінансова структура була генеральним спонсором «Херсонської блешні». Тому, моя пропозиція зробити наш рибальський турнір меморіальним, всіма учасниками та спонсорами була сприйнята з розумінням і схваленням

Далі за планом суботи:

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Підведення підсумків 1 етапу змагань

Третій день (неділя):

- Безпосередній лов риби (тривалість 6:00)

- Зважування улову

- Визначення переможців

- Підведення підсумків змагань

- Нагородження

- Урочисте закриття змагань

- Рибацька юшка

- У наш час знайти фінанси для проведення змагання такого рівня, ймовірно, дуже складно?

- Змагання проходять за спонсорської підтримки, у нас немає жодної копійки бюджетних грошей. Тому, вся організація заходу, проживання та харчування учасників, охорона автобіля і човнів, солідні призи - здійснюються за спонсорської підтримки.

- Розкажіть по призи.

У різні роки - по-різному. Призи у нас дуже серйозні! Свого часу переможець «Херсонської  блешні» отримав підвісний п'ятисильний човновий двигун «Меркурій». Кілька років поспіль переможець, в якості одного з призів, нагороджувався перснем із логотипом «Херсонської  блешні» із золота 585 проби! Крім цього - човни, спінінги, рибальська атрибутика та інші подарунки.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 6

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 6

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 7

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 7

20141109_162151

Ще раз підкреслюю, що наші змагання за рівнем організації, проведення не мають аналогів в Україні.

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 9

15-ти річна історія сама говорить про себе!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 10

Та було багато змагань, які народжувалися, рік-два існували, в кращому випадку, п'ять років ... А потім вони також швидко зникали, як і з'являлися.

Хочу сказати, що ми, організатори, завжди готуємо якісь приємні сюрпризи для учасників. Ну от наприклад, 10-та «Херсонська блешня», яку виграв каховчанин Анатолій Грибачов. Його ім'ям названо зірку в сузір'ї Риби, а ТАКОЖ вручений сертифікат Міжнародного астрономічного союзу! Погодьтеся, нічого подібного на риболовних змаганнях у світі не було!

Зірка має назву «Херсонська блешня» - Анатолій Грибачов! А при врученні цього сертифікату Анатолію в Каховці, вийшло справжнє свято!

А Головний Приз переможцю, хоча це всього один із призів, ми говоримо зараз про Кубок, - бронзова щука, авторська робота молодого херсонського скульптора Влада Кириченко. Унікальний, абсолютно унікальний приз, який вручається тільки переможцю Херсонської блешні і спонсорам, які відзначилися найбільше.

img_0_0_1

Якщо коротко, то така наша історія, така наша «Херсонська блешня».

- Валеріє Федоровичу, ходять чутки, що Ви для ювілею підготували знову новий приз?! Покажіть, будь ласка.

- Тільки після обіцянки тримати в суворій таємниці! І сміється!

Звичайно-що, пообіцяли тримати все в секреті. Валерій Федорович, показав новий приз!

Друзі! Яка майстерна робота! Кілька авторів вклали свої вміння, свою душу, свою любов у виготовлення цього шедевру! Ну що тут сказати! Дуже гідний, ексклюзивний, елітний подарунок! Для добувача - рибалки - просто знахідка! Ух! Клас!

Обіцяли - тримаємо слово! Секрет - значить секрет!

Ось, що означає любити своє діло. Усі призи настільки солідні, самодостатні, відчувається серйозний вдумливий підхід, що підкреслює креативність організаторів - честь їм і хвала! Такі подарунки - це гордість, емоції та історична пам'ять на все життя!

Зізнаюся чесно, я так захопився вивченням подарунків, що забув зробити їхні фото. І, перебуваючи під враженнями від інтерв'ю, побачених призів, кубків, дуже сильно сам захотів взяти участь у змаганні

P.S. Думки вголос...Так, човен візьму у друзів. Якщо мотор не знайду, буду гребти на веслах, та хоч і колодою. Головне: спінінг є, блешня є! Треба встигнути зареєструватися. Та я звичайний риболов-любитель! А чому ні? Риба-то цього не знає! Зловлю трофейну і перемога!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 12

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 12

15 років! «Херсонська блешня» проводилася в різних мальовничих місцях, з різною кількістю учасників, в різних умовах, але що залишалося незмінним, так це: атмосфера свята, дух азарту, безкомпромісна боротьба, воля до перемоги, чесність суддівства та чудові спогади від участі.

20141109_161819

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 14

15 років! О магнетизм, о таїнство «Херсонської блешні» - збирає старих і завжди нових друзів!

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 15

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь! (фото) - фото 15

Херсонська блешня 2015 - чекає на всіх охочих взяти участь!, фото-6

Під час зустрічі ми домовилися про творчу співпрацю з організаторами змагань, і сайт міста Херсона www.0552.ua буде інформаційним спонсором Ювілейних 15-х традиційних елітних змагань з ловлі хижої риби спінінгом з човнів «Херсонська блешня».

Контактна особа оргкомітету змагань:

Тетяна Литовченко, тел.: +38 095 572-74-70.

Офіційний сайт змагань: www.blesna.com

Продовження інтерв'ю - в наступній публікації, а зараз дивіться історію «Херсонської блешні» у розділі "Фотозвіти". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#херсонська #блешня #2015 #традиційно #16 жовтня #головного #судді #призи #змагань #субботи #неділі #Херсона #любитель #риболов #рибалка #професіонал #риби
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...