• Головна
  • Обласний центр зайнятості надає кадри для роботи по оформленню житлових субсидій
09:20, 3 вересня 2015 р.

Обласний центр зайнятості надає кадри для роботи по оформленню житлових субсидій

Херсонський обласний центр зайнятості, за сприяння Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, забезпечує профільні управління районів та міст Херсонщини кадрами, які після навчання працюють на місцях спеціалістами з прийняття заяв, розгляду та призначенню субсидій.

Вже визначені 89 осіб, які, перебуваючи на обліку у центрах зайнятості, працюватимуть спеціалістами в управліннях праці та соціального захисту населення у районах та містах області.

Як говорить директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов, управління будуть забезпечені кадрами настільки, наскільки це потрібно.

«Люди отримують тимчасове місце роботи з мінімальною заробітною платнею, не втрачаючи допомоги по безробіттю. Головними критеріями відбору є знання комп`ютера та вміння спілкуватися з людьми. Таке призначення людей допоможе пришвидшити роботу і мешканці Херсонщини обслуговуватимуться набагато швидше», - говорить Євген Єрашов.

Так, у Комсомольському районі (м.Херсон) у сектор опрацювання документів та прийняття рішень вже направлені кадри із центрів зайнятості.

Керівництво сектора зазначає, що вони відповідальні та уважні до громадян, тому при відкритті вакансій будуть розглядати кандидатури осіб, направлених із центрів зайнятості, в першу чергу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонський обласний центр зайнятості #за сприяння Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації #забезпечує профільні управління районів та міст Херсонщини кадрами #працюють на місцях спеціалістами #0552 #новини херсона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...