• Головна
  • Мешканцям Херсонщини призначають житлові субсидії вчасно
15:17, 2 вересня 2015 р.

Мешканцям Херсонщини призначають житлові субсидії вчасно

Сьогодні, 2 вересня, заступник Директора Департаменту соціального захисту населення Олена Князєва перевірила роботу управлінь праці та соціального захисту населення виконавчих комітетів Дніпровського та Комсомольського районів у місті Херсоні.

Вони звернули увагу на процедуру оформлення й отримання громадянами житлових субсидій.

Так, з початку 2015 року до Дніпровського виконавчого комітету звернулося 4490 мешканців Херсонщини і 2373 громадянам житлові субсидії вже призначені.

Начальник управління соціального захисту населення Дніпровського району у місті Херсон Олена Капінус говорить, що люди спокійно, без черг, отримують консультацію спеціалістів та вчасно отримують призначення на субсидії.

Все завдяки налагодженій роботі спеціалістів та комп`ютерній системі адміністрування документів.

«Завдяки ефективній співпраці обласної державної адміністрації зі спеціалістами у районах та місті Херсоні всі призначені відділи забезпечені комп`ютерним оснащенням, що пришвидшує процес розгляду документів та оформленню субсидій», - додала заступник Директора Департаменту соціального захисту населення Олена Князєва.

Також вона відзначила, що збільшення звернень громадян очікується під час настання опалювального сезону, але це не призведе до затримок, адже кількість спеціалістів достатня, тому процес оформлення житлових субсидій проводиться вчасно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Департаменту соціального захисту населення #Директора Департаменту соціального захисту населення Олена Князєва перевірила роботу управлінь праці та соціального захисту населення виконавчих комітетів Дніпровського та Комсомольського районів у місті Херсоні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...