• Головна
  • У Херсонській області рятувальники провели перевірку водопостачання
09:00, 30 серпня 2015 р.

У Херсонській області рятувальники провели перевірку водопостачання

Двічі на рік рятувальники 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Новотроїцьке, проводять перевірку зовнішнього водопостачання (пожежних гідрантів) із пуском води, відповідно до графіка перевірок.

Досвід гасіння пожеж свідчить, що протипожежне водопостачання є одним з основних факторів успішного гасіння значної кількості пожеж. Згідно із статистикою, кожна п’ята пожежа ліквідовується із використанням пожежних гідрантів . Саме ці пристрої є кращим рішенням для боротьби з вогнем. Вони підключаються до водопровідної мережі в пожежному колодязі або встановлюються на поверхні і дають можливість досить ефективно і швидко набирати воду прибулим на пожежу командам рятувальників. Саме завдяки використанню гідрантів можна отримати необхідну кількість води, щоб загасити полум'я і не дати вогню розповсюджуватися на поруч стоячі об'єкти.

Через несправні пожежні гідранти та нестачу джерел протипожежного водопостачання велика кількість пожеж ліквідовується із залученням значної кількості пожежної техніки та організації підвозу води. Тому, під час виникнення пожеж завдаються великі матеріальні збитки, а найприкріше те, що бувають випадки загибелі людей.

Тож, рятувальниками, постійно проводиться низка заходів щодо покращення стану протипожежного водопостачання. Новотроїцькі рятувальники разом з працівниками житлово-комунального підприємства встановили вуличний гідрант біля пожежної рятувальної частини для підвищення оперативної готовності пожежно-рятувального підрозділу до дій за призначенням.

Нагадуємо, що Порядок утримання систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання є обов’язковими для виконання всіма юридичними і фізичними особами незалежно від виду їх діяльності та форм власності. Кожне підприємство, установа, організація та інші об’єкти (будинки, споруди тощо) повинні бути забезпечені необхідною кількістю води для здійснення пожежогасіння (виходячи з вимог будівельних норм та інших нормативних документів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0552 #сайт херсона #информационный сайт херсона #новости херсона #новости херсонской области #новости херсонщины #херсонские новости #происшествия в херсонской области. херсонские новости #херсонские спасатели #спасатели херсона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...