Херсонские спасатели обсуждали с властями виды мер пресечения пожаров

19 серпня відбулось чергове засідання колегії Херсонської обласної держадміністрації.

Розпочалась колегія з приємного та урочистого моменту – заохочення представників різних сфер життєдіяльності регіону до Дня незалежності України. До їх числа ввійшли і два працівника Головного управління ДСНС: заступник начальника Комсомольського райвідділу м. Херсон  Максим Гончаров та командир відділення 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини Суворовського району м. Херсон Віктор Волинець.     

Одне з питань у порядку денному – це визначення заходів із запобігання пожеж, зокрема у екосистемах регіону. Детально з цієї проблеми перед присутніми виступив начальник обласної служби ДСНС полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний.

Він зазначив, що у поточному році сталось значно менше пожеж у лісових масивах у порівнянні з минулим роком, а саме 63 проти 96 на площі 13, 55 га проти 551, 55 га.

Таке зменшення пожеж в природних екосистемах досягнуто завдяки узгодженим діям органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, лісокористувачів та контролюючих структур. Лісові пожежі, що виникали, вдалося ліквідовувати на ранніх стадіях спільно з лісовою охороною негайним залученням сил та засобів з найближчих районних підрозділів ГУ ДСНС.

Також Сергій Михайлович зупинився на проблемі відтворення місцевої пожежної охорони, враховуючи те, що в регіоні буде створена 41 територіальна громада і в кожній з них повинен бути підрозділ МПО. На теперішній час створені та функціонують лише 17 таких команд. Даний показник не забезпечує в повній мірі пожежну безпеку в сільській місцевості. Тож це питання повинне бути на особливому контролі органів влади.

За результатами колегії буде ухвалене відповідне рішення щодо застосування заходів із запобігання пожеж у регіоні на місцях.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии