Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Одеським апеляційним адміністративним судом дане рішення залишено без змін, а апеляційні скарги без задоволення.
Апеляційний суд зазначив, що висновки суду першої інстанції є правильними. Право на судовий захист має лише та особа, яка є носієм порушених прав, свобод чи інтересів. Отже, позивач оскаржив рішення, що породжує права й обов’язки тих суб’єктів, яким його адресовано, тобто Антонівської селищної ради та Херсонської міської ради. Крім того, апеляційна інстанція наголошує, що відсутність у позивача прав чи обов’язків із оскаржуваним рішенням, не породжує для нього і права на захист, тобто права на звернення із цим адміністративним позовом.
Окремо повідомляємо, Вищий адміністративний суд відмовив у відкритті касаційного провадження.