• Головна
  • Засуджених Херсонської виправної колонії (№61) готують до звільнення (Фото)
13:11, 18 серпня 2015 р.

Засуджених Херсонської виправної колонії (№61) готують до звільнення (Фото)

З метою підготовки засуджених до звільнення, навчання їх корисної ініціативи, розвитку особистого потенціалу, здібностей та навичок, що сприятимуть їх соціальній адаптації після звільнення, у виправних колоніях організовуються «Школи підготовки до звільнення».

Так, 18 серпня 2015 року старшим інспектором з питань підготовки до звільнення Херсонської виправної колонії управління ДПтС України в Херсонській області (№ 61) – міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні спільно з соціальними працівниками Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» проведено відкрите заняття із засудженими, у яких строк покарання закінчується менш ніж за три місяці.

Основним завданням заняття було пояснити засудженим про необхідність звернення до спеціалізованих лікувальних закладів з метою продовження курсу лікування від туберкульозу після звільнення а також ставати на облік до центру соціальної адаптації. Засудженим надано роз’яснення щодо заповнення необхідних звернень, заяв, нормативних документів, ознайомлено з порядком реєстрації в органах внутрішніх справ та соціального патронажу. Додатково кожному засудженому видано інформаційні буклети з адресами державних і недержавних організацій, до яких слід звертатись за допомогою.

Важливим фактором підготовки до звільнення є паспортизація засуджених, яка в установах виконання покарань Херсонської області проводиться постійно. В даному питанні Херсонська виправна колонія (№61) плідно співпрацює з ХОБФ «Мангуст». В рамках відкритого заняття засудженим було надано роз’яснення про необхідність оформлення паспорту громадянина України та порядок його оформлення.

0552 колония 8

0552 колония 8

0552 колония

0552 колония

Також чотирьом засудженим вручено паспорти, оформлення яких проводилось за тісної співпраці установи виконання покарань, благодійного фонду «Мангуст» та Державної міграційної служби України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонська виправна колонія (№61) плідно співпрацює з ХОБФ «Мангуст» #Засуджених Херсонської виправної колонії (№61) готують до звільнення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...