• Головна
  • Херсонським пенсіонерам підвищать пенсію, але...
09:28, 10 серпня 2015 р.

Херсонським пенсіонерам підвищать пенсію, але...

Заступник голови Пенсійний фонд України (ПФУ) Микола Шамбір повідомив, що підвищення пенсії торкнеться 7 млн. ​​громадян держави. Але їх отримають ті, хто зараз має пенсію нижчу за Прожитковий мінімуму.

Нагадаємо, що Прожитковий мінімум для пенсіонерів (непрацездатних) в 2015 році дорівнює 949 гривень (окрім грудня - 1074 грн).

Пряме Підвищення пенсій в 2015 році зачепить близько 7 млн. ​​людей.

Микола Шамбір пояснивши: 3-4 мільйонів осіб отримають часткове підвищення. Виростуть й надбавки за понаднормовий стаж, але якщо прожиткова мінімальна пенсія досягає цього рівня за рахунок основної пенсії та надбавок, то підвищиться розмір, як основної пенсії так і надбавки.

За інформацією Головного управління статистики у Херсонській області в 2015 році людей пенсійного віку вже налічується 311,7 тисяч. У порівнянні з 2014 роком, коли показник кількості пенсіонерів дорівнював 308,5, то у цьому році таких людей стало на 3,2 тисячі більше.

На одну тисячу жителів області зараз доводитися 292 пенсіонера. Більшість з них - жінки. Проживають пенсіонери по більшій мірі в сільській місцевості, або в спальних районах міст. Через становище в країні, державі стало складніше виплачувати пенсії кожного місяця. Наразі загальна сума виплат херсонським пенсіонерам збільшилася на 22 млн. гривень у зв'язку з приростом населення. 

Це дещо «загострило» ситуацію, адже тепер виплати пенсій становлять близько 440,9 млн. гривень. Але пенсіонерам потрібно на щось жити, а пенсія у них, як «глибина в очаківському лимані». Тому часто стається, що пенсіонери, незважаючи на свій непрацездатний вік, починають працювати. Таких осіб налічується 56 400 тис. людей. Це імітована кількість і не є у точності достовірною, тому що більшість пенсіонерів працюють неофіційно. Адже у випадку запису місця роботи в трудовій книжці, пенсію, яку виплачують, доведеться «урізати». Сподіваємось, що надбавка до пенсії буде на належному рівні, інакше платити за комунальні послуги по новим «космічним» тарифам буде неможливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новости херсона #херсонские новости #0552 #новости 0552 #херсонский информационный сайт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...