На Херсонщині арбітраж вирішив конфлікт між співробітниками та адміністрацією місцевої ТЕЦ

3-го лютого Національна служба посередництва та примирення отримала колективне звернення, а саме трудовий спір між публічним акціонерним товариством «Херсонська теплоелектроцентраль» та співробітниками херсонського ТЕЦ.

Які ж претензії мали працівники? Нижче, наявна інформація про їх вимоги:

1. Скасувати розпорядження ПАТ «Херсонська ТЕЦ» від 6 травня 2014 № 25-р «Про зупинення виплати премії» та визнати його протизаконним.

2. Визнати порушення пункту 3.22 Колективного договору 2014-2015.р: виплата щомісячної премії працівникам згідно затвердженого Положення про преміювання працівників ПАТ «Херсонська ТЕЦ» за виконання основних показників виробничо-господарської діяльності. У 2 статті закону України «Про оплату праці» зазначено, премія є додатковою заробітною платою, яка пов'язана з виконанням основних виробничих завдань, а це передбачає системну виплату.

3. Виплатити працівникам «Херсонського теплоелектроцентралю» премію за 9 місяців у період з квітня 2014 по грудень місяць у повному розмірі.

Після отримання колективного звернення служба посередництва та примирення вирішила створити трудовий арбітраж, який заслухає дві сторони конфлікту та винесе рішення щодо цього питання. 

6 травня, відбулось засідання на якому обрали арбітражний склад, заслухали сторони спору, розглянули документовану претензію. Вже, зо два тижні, а саме 14 травня, арбітражна комісія постановила:

1. Виплатити премію найманим співробітникам «Херсонського теплоелектроцентралю» та зробити розрахунок за виконання поставлених завдань на виробництві за період квітень-листопад 2014 року (розпорядження №25-р від 06.05.2014 року.).

2. Адміністрації ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» узгодити розмір премії, які мусять виплатити та строки її нарахування зі співробітниками ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» до 1 липня 2015 року.

3. Найманим працівникам ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» переглянути 3 розділ «Оплата праці», а саме, Колективний договір між адміністрацією і трудовим колективом ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
9 просмотров в ноябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Криминал
Співробітники Департаменту контррозвідки та Служби безпеки України затримали виконавця замаху на вбивство херсонського громадського активіста, організованого на замовлення ФСБ РФ. Оперативники СБУ встановили, що для дестабілізації суспільно-політичної обстановки спецслужби країни-агресора планували вчинити на території України низку терористичних актів, спрямованих проти відомих громадських активістів, повідомили в прес-центрі СБУ. Із цією метою вони завер...
Криминал
Про порушення повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко. "Виконуємо обіцянку, дану будівельникам на нараді у віце-Прем‘єра Зубка: кожна заява про вимагання хабаря чиновниками державної архітектурно-будівельної інспекції буде жорстко відпрацьовуватися. Сьогодні ГПУ разом з К СБУ на гарячому затримано керівника ДАБІ Херсонської області, його спільників - головного інспектора і керівника приватного підприємства, які вимагали і отримали 4500 дол за п...
Общество
2018 рік і розпочався з розбудови закладу, вона здійснюється за фінансової підтримки Херсонської обласної ради. Керівництво закладу розробило проект розвитку школи на 2018-2023 роки, який передбачає поступову модернізацію матеріально-технічної бази та поліпшення умов навчально-тренувального процесу спортсменів, повідомили в обласній раді. В першу чергу проведено капітальний ремонт та модернізацію третього та четвертого поверхів гуртожитку ХШВСМ. Сьогодні з...
Общество
Брифінг представників підприємств анонсували в мерії. Зранку 16 листопада проїзд у херсонських маршрутках подорожчав до 8 грн. Маршрутники самовільно підвищили ціни, хоча міська влада встановила тариф - шість гривень, повідомляє ТСН. Автобусів вийшло на вулиці менше, ніж зазвичай. Через страйк маршрутників пасажири штурмують тролейбуси, які не можуть впоратися з такою кількістю охочих.
Общество
16 листопада на мережах водопостачання буде проведено ремонтні роботи. Про це повідомили на сторінці Водоканалу в соцмережі. Роботи виконуються на розі вулиць Комкова та Фонтанної - підготовка до монтажу колодязя; вул. 14 Текстильна, 49;- пров. Сєдова, 7 - за заявою абонента. Вул.Качалова, 40;- смт Комишани, пров. Камишанський, 6-а;- вул. Вишнева, 54;- с. Степанівка, вул. Заводська, 6-б - ремонт мереж. У Водоканалі вибачились за тимчасові незручності, пов’...
Общество
Про це повідомили пасажири у соцмережах. «Маршрут 7. Проїзд 8 грн. Дітям з учнівським 3грн», - написала Елла Стефанова. «Це не жарт, - підтвердила кореспонденту ПІК Елла Стефанова. - Водій сказав, що менш,  ніж за 8 не повезе.  Люди платили по 8, я вийшла». На роботу вона піде пішки, хоч це 1,5 години ходу.  Водночас, зранку, як повідомляють херсонці,  були приклади того, що люди намагалися заплатити на іншому маршруті 4 гривні за проїзд, а водій відмовляв...
Криминал
Видобування корисних копалин здійснювали без дозволу на користування надрами. Пісок видобували за допомогою КАМАЗу та екскаватору на території Голопристанського району за межами с. Калинівка. Громадяни пояснили, що  видобували для власних потреб, повідомили в ОДА. Товарно-транспортна накладна із зазначенням виду вантажу, його маси та пунктів навантаження та вивантаження у громадян, які видобували пісок, на момент перевірки відсутня. Перевірка встановила, щ...
Криминал
Нещасний випадок стався з 52-річним працівником Каховського магістрального каналу. Регулювальника подавання води знайшли утопленим на виробничому об'єкті у робочий час. Це сталося 11 листопада, повідомляє Депо. Обставини загибелі 52-річного працівника мають бути встановлені під час розслідування.
Общество
Міністерство інфраструктури проводить роботу над реалізацією пілотних концесійних проектів. З метою підготовки проектів концесії в Спеціалізованому морському порту Ольвія та в Херсонському морському порту було відібрано консорціум консультантів, до складу якого увійшли представники відомих міжнародних і досвідчених українських компаній, повідомили в Міністерстві інфраструктури України. Реалізація проекту концесії в Херсонському морському порту впродовж 30...