• Головна
  • Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року
12:07, 25 липня 2015 р.

Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року

Заступником начальника управління ДПтС України в Херсонській області Сергієм Гайчовим під час розширеної оперативної наради керівництва управління підведено підсумки роботи служби комунально-побутового, ресурсного та інженерного забезпечення установ виконання покарань Херсонської області за І півріччя 2015 року.

Протягом звітного періоду діяльність служб ресурсного та інженерного забезпечення управління та установ області спрямовувалась на виконання офіційних вимог та нормативних актів ДПтС України, доручень Уряду та Президента України, які скеровані на вдосконалення і модернізацію комунально-побутових умов тримання взятих під варту осіб та приведення їх до Європейських стандартів.

У зв’язку з економічної кризою, що сталася в Україні, першочерговим завданням діяльності Служби є висока економія видатків із загальних та спеціальних державних фондів. За І півріччя Службою Херсонської області досягнуто високих результатів у сфері покращення комунально-побутових умов установ області та значної економії державних видатків. Видатки з загального фонду Державного бюджету в 2015 році на придбання продуктів харчування за 6 місяців склали: 1 млн. 877,2 тис. грн. в 2015 році (у 2014 році - 3 млн. 698,2 тис. грн.)

З метою забезпечення належного харчування утримуваних під вартою осіб та з метою заощадження видатків Державного бюджету на придбання продуктів харчування, в установах виконання покарань функціонують підсобні господарства з розведення сільськогосподарської худоби, вирощування овочів та зелені, в тому числі з використанням тепличного господарства. Загалом у підсобних господарствах на теперішній час вирощено свинопоголів’я 611 шт., 13 голів великої рогатої худоби та птиці 820 шт. Площі тепличного господарства складають 1729,0 кв. м., на яких вирощено 2,9 т. зелені (зеленої цибулі, кропу та петрушки). Також вирощується огірки, помідори, картопля, морква та буряк. Уся продукція, що вирощується на підсобних господарствах установ виконання покарань йде на харчування ув’язнених та засуджених. Окрім того, кожна установа має власні стаціонарні пекарні, де випікається хліб, святкові кулічі та паски, а також виробляються макаронні вироби.

Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року (фото) - фото 1IMG_2676IMG_2708
IMG_5591IMG_8110IMG_9773

Для придбання засудженими продуктів харчування заводського виготовлення і предметів першої потреби в кожній установі обладнано крамницю. Засуджені відвідують крамниці відповідно офіційно-затверджених графіків та мають змогу особисто здійснювати купівлю товарів не менше одного разу на тиждень, тобто - 3-4 рази на місяць. Відповідно звітної інформації щодо роботи крамниць установ виконання покарань та слідчого ізолятора Херсонської області свідчить, що протягом 2015 року в крамницях придбано товарів на суму 491,3 тис. грн. Усі ці кошти йдуть на поповнення спеціального грошового фонду, який призначений для забезпечення життєдіяльності установ та потреб засуджених, наприклад таких як: організація лазне-прального забезпечення, придбання обов’язкового речового майна, проведення поточних ремонтів житлових секцій та інше.

100_0351

Відповідно ст.110 Кримінально-виконавчого кодексу України засуджені мають право на тривалі та довгострокові побачення з родичами. З метою забезпечення належних та комфортних умов проведення побачень в установах області обладнано кімнати тривалих побачень та створено в них належні житлово-побутові умови. Загалом в установах функціонує 57 кімнат, з них: 41 звичайна та 16 підвищеного комфорту. У поточному році від роботи зазначених кімнат отримано 305,1 тис. грн., які витрачались на їх облаштування, покращення інтер'єру, придбання сучасної побутової техніки та меблів.

Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року (фото) - фото 8Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року (фото) - фото 9

З метою заощаджень державних коштів у сфері сплати комунальних послуг за використання електроенергії таспоживання води комунально-побутовою службою установ виконання покарань також проведено ряд заходів, що дали позитивні результати. Для реалізації програми енергозбереження за 1 півріччя 2015 року вжито наступні заходи: проведено заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи у кількості 676 шт., проведено заміну старих дерев’яних вікон на металопластикові з енергоощадними склопакетами у кількості 22 шт., проводиться заміна електрообладнання з більш потужного на сучасне, надійне та більшекономічне обладнання. Аби зменшити використання електроенергії для підігріву води, в кожній установі встановлено геліоколекторну установку, а також приготування їжі здійснюється на резервних пересувних кухнях. Поточні рахунки установами області за спожиті енергоносії станом на 01.07.2015 сплачені в повному обсязі, заборгованість відсутня.

Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року (фото) - фото 10

Для зменшення споживання електричної енергії в установах виконання покарань Херсонської області на приготування їжі, випікання хліба та підігріву води на потреби лазні здійснюється на резервних засобах з використанням альтернативних видів палива. Встановлення сучасних твердовпаливних котлів, що були встановлені у минулому році дали значні заощадження, адже залишки накопичених за минулий опалювальний сезон вугілля та твердих видів опалення (дров, тирси та брикетів) дадуть змогу вчасно розпочати наступний опалювальний сезон в установах області та забезпечити його аж до початку лютого 2016 року.

Звіт ДПтС України Херсонської області за І півріччя 2015 року (фото) - фото 11

Відповідно плану роботи управління ДПтС України в Херсонській області розпочато роботу із підготовки установ до осінньо-зимового періоду, а саме: проводяться заходи з підготовки овочесховищ та квасильно-засолювальних пунктів, ведеться підготовка котельного обладнання до опалювального сезону, а також проводяться заходи по завершенню поточних ремонтів в установах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Результати роботи служби комунально-побутового #ресурсного та інженерного забезпечення установ #виконання покарань Херсонської області #І півріччя 2015 року #новини Херсонщини #Херсон #0552 #ДПтС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...