• Головна
  • Олів’є Ведрін про запуск щотижневої англомовної програми «UA Tea Time»
11:36, 25 липня 2015 р.

Олів’є Ведрін про запуск щотижневої англомовної програми «UA Tea Time»

«В умовах інформаційної війни Європейський Союз та Україна мають відповідати на виклики путінської пропаганди. Ці відповіді не повинні вдаватися до методів контрпропаганди, але, натомість, презентувати факти», – таку думку висловив Олів’є Ведрін, європейський експерт та співведучий програми «UA Tea Time» на під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

25-хвилинна програма англійською мовою на Першому національному виходитиме в ефір щотижня. Співведучим програми буде Сергій Величанський, а її слоганом – «Show the real Ukraine to the rest of the world» («Показати реальну Україну світові»).

Програму можна буде переглянути у 30 країнах світу, де Перший національний транслюється через супутник. «До нашої аналітичної програми ми запрошуватимемо гостей, з якими зможемо обговорювати питання міжнародних відносин між Україною, ЄС та Росією. Також говоритимемо про економіку та культуру», – розповів Олів’є Ведрін. «Для того, щоб захищати наші цінності, ми маємо презентувати факти та розповідати про важливі для суспільства теми», – додав він.

Оливье Вердин 0552

На думку Олів’є Ведріна, західну аудиторію легко переконати, розповідаючи прості життєві історії з життя у Росії та Європі. «Наприклад, ми маємо ставити прості запитання: чому путінські бізнесмени віддають перевагу можливості проводити відпустку у Європі, наприклад, на французькому узбережжі? Чому вони відправляють своїх дітей вчитися у західні університети?», – підкреслив експерт.

«Ми також маємо відповідати на путінську пропаганду із іронією та гумором – саме у такий спосіб найкраще можна продемонструвати її ідіотизм», – додав він.

За задумом авторів програми, UA Tea Time розповідатиме про реформи в Україні, про освіту, свободу преси, фінанси та економіку. «Ми маємо відійти від моделі реагування на російську пропаганду  і рухатися у напрямку проактивного інформування міжнародної аудиторії про те, що  насправді відбувається в Україні. Ця інформація має не просто відповідати на закиди російської пропаганди та заперечувати її, але, натомість, проактивно інформувати глядачів, та розповідати оптимістичні історії», – підсумував експерт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інформаційна війна #Європейський Союз та Україна #путінська пропаганда #Олів’є Ведрін #європейський експерт #брифінг в Українському кризовому медіа-центрі #співведучий програми «UA Tea Time». новини України #0552
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...