• Головна
  • Французькі волонтери хочуть допомогати дітям вимушених волонтерів
11:20, 25 липня 2015 р.

Французькі волонтери хочуть допомогати дітям вимушених волонтерів

«Я вже вдруге приводжу в Україну гуманітарну допомогу для дітей вимушених переселенців та для інших знедолених дітей України. Це іграшки, одяг, а також речі, які потрібні дітям для навчання: ручки, олівці, зошити і тому подібне», – заявив Сиріль Богаер, французький волонтер з асоціації «Франція. Україна. Солідарність».

Сиріль вперше приїхав в Україну у січні 2015-го року. «Ми тоді привозили гуманітарну допомогу у київську школу №110. Саме тоді мені вдалося налагодити мережу знайомств у середовищі київських волонтерів, що мені дуже допомогло потім, щоби продовжувати цю роботу», – розповів волонтер. У січні 2015 Сиріль доставив допомогу в асоціацію «Патріот», яка допомагає переважно дітям військових, які загинули у збройному конфлікті на сході України. «Вчора ми відвідали табір «Лісова застава» під Києвом та передали волонтерами нашу допомогу. У цьому таборі живуть діти-сироти, а також діти вимушених переселенців зі сходу. Ми поїхали разом із Оленою Горьковою з УКМЦ та Ніколя Такусселем із громадської організації «Smile for Ukraine». Ми легко знайшли спільну мову – і не лише тому, що усі розмовляємо французькою, але також і тому, що нашою спільною метою є допомога дітям», – уточнив Сиріль.

У Франції волонтер працює директором магазину дитячих іграшок. «Саме тому мені достатньо легко збирати усе, що пов’язане із іграшками, іграми і тому подібними речами для дітей. Але водночас, ми час від часу закликали французьку спільноту до зборів коштів та речей. І щоразу люди давали велику кількість», – розповів він.

Волонтер наголосив, що найбільшою проблемою для нього є перевезення та розповсюдження зібраної гуманітарної допомоги тут, в Україні. «Коли йдеться про невеликі посилки, то спільно із моїми українськими друзями, ми вже виробили систему перевезення та розповсюдження. Але у мене вдома є ще близько 10 величезних ящиків речей, які ще треба перевезти та роздати в Україні», – пояснив він. Сиріль підкреслив, що дуже важливо, щоб зібрані речі потрапляли в Україну вчасно. Зимовий одяг потрібний на зиму, а літній – влітку. «Ми зі свого боку робимо усе потрібне для того, щоб зібрати речі. І ми сподіваємося на підтримку української сторони – можливо, державних служб, які би нам допомогли із перевезенням та розповсюдженням цієї допомоги в Україні», – підсумував волонтер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна гуманітарна допомога #вимушені переселенці #знедолені діти України #Сиріль Богаер #французький волонтер з асоціації «Франція. Україна. Солідарність»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...