• Головна
  • Каховці вдалося досягнути високих результатів по наданню субсидій
00:17, 24 липня 2015 р.

Каховці вдалося досягнути високих результатів по наданню субсидій

Згідно з інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, найвищий показник надання житлових субсидій досягла  Каховська міська рада. Так, з 4444 сімей, які мають право на субсидії, їх  отримали 3997. 
За словами міського  голови  Каховки  Олександра Карасевича, таких високих результатів удалося досягти завдяки інформаційно-роз’яснювальній роботі, яка була проведена з місцевим населення. 
«Більш ніж 7 років тому ми ініціювали проведення роз’яснювальних робіт з населенням. Головне наше завдання було донести до громадян те, що субсидія - це державна допомога населенню на безповоротній та безоплатній основі», - зазначив Олександр Карасевич. 
Як сказав  міський голова Каховки, спочатку люди ставилися  з недовірою до такої державної допомога, але після проведеної інформаційної кампанії вдалося досягти таких високих показників. 
«Ми розсилали телефонограми на підприємства, запрошували ветеранів, пенсіонерів, демонстрували  презентації, і  мешканці  мали змогу на прикладі інших пересвідчитися, що система надання субсидій дійсно працює»,  - наголосив Карасевич.
Як прокоментував директор Департаменту соціального захисту населення Геннадій Причина,  загальними зусиллями у Каховці вдалося створити додаткові штатні одиниці та придбати комп’ютерну техніку для забезпечення якісного надання послуги населенню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0552 #новости Херсонщины #Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації #найвищий показник надання житлових субсидій досягла Каховська міська рада. Так #з 4444 сімей #які мають право на субсидії #їх отримали 3997
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...