• Головна
  • Впровадження міжнародних стандартів сертифікації сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції (Фото)
00:17, 24 липня 2015 р.

Впровадження міжнародних стандартів сертифікації сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції (Фото)

відбувся «круглий стіл», присвячений реалізації проектів міжнародної технічної допомоги за напрямком розвитку сільських територій та використанню пестицидів та агрохімікатів в сільському господарстві.

Зокрема, учасники заходу обговорили можливість експорту української продукції за кордон завдяки використанню принципів HACCP та стандартів GLOBAL G.A.P.

На початку заходу урочисто нагородили 4-х жителів Херсонщини сертифікатом, який свідчить про те, що вони пройшли спеціалізований навчальний курс проекту «АгроІнвест» і є консультантами з впровадження HACCP та GLOBAL G.A.P. 

Після цього міжнародний експерт проекту USAID «АгроІнвест» Алан Шрьодер розповів про важливість впровадження міжнародних стандартів та можливості для підприємців експортувати власний продукт. Він наголосив, що ці стандарти контролюють не тільки кількість та якість використаних в сільськогосподарських продуктах пестицидів, а й сам процес їх вирощування. Виробник, щоб отримати ці сертифікати, має в першу чергу провести експертизу ґрунту та води, і тільки після цього за необхідності використовувати пестициди, але вони мають відповідати міжнародним стандартам та не містити заборонених речовин. 

Стандарт також регулює сам процес обробки: працівники, що працюють з хімікатами мають бути захищені. Тому Алан Шрьодер продемонстрував учасникам заходу елементарні засоби захисту, такі як окуляри, респіратор, захисний костюм та гумові рукавички. 

0552 грант

0552 грант

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Впровадження міжнародних стандартів сертифікації сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...