• Головна
  • До підготовки Форуму «Таврійські горизонти» залучають голів райдержадміністрацій
00:00, 24 липня 2015 р.

До підготовки Форуму «Таврійські горизонти» залучають голів райдержадміністрацій

Під головуванням очільника області Андрія Путілова відбулася нарада з представниками райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зокрема, одне з питань, яке було розглянуто - підготовка та організація Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Форум відбудеться 25 вересня в 2015 року в місті Нова Каховка.

Так, директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Павлов, звернувся до голів райдержадміністрацій з проханням долучитися до підготовки Форуму.

«Ви, як ніхто інші, знаєте свій район. Якщо у вас є проекти, навіть не дуже масштабні, ви можете представити їх на інвестиційному форумі. Окрім цього, прошу надати свої пропозиції щодо запрошення потенційних інвесторів», - наголосив Сергій Павлов. – Ви маєте можливість стати учасниками процесу залучення інвестицій в наш регіон».

Також, керівник Департаменту звернув увагу на те, що вже створено інвестиційний паспорт Херсонщини.

«Якщо ви маєте пропозиції стосовно інвестиційного паспорту, тобто зміни чи доповнення, виходячи зі специфіки ваших районів і змін, які можливо відбулися, будемо раді почути ваші пропозиції по доопрацюванню та доповненню Паспорту», - зауважив директор Департаменту зовнішньоекономічної діяльності,туризму та курортів облдержадміністрації.

Роботу Форуму буде організовано у розрізі бачення: Херсонщина – мирний регіон, який гарантує безпеку для існуючого бізнесу та нових інвестицій.

Програмою заходу передбачено:

- презентацію інвестиційного, економічного потенціалу «Херсонська область - сонячний еко-регіон»;

- представлення стратегічних регіональних інвестиційних проектів, зокрема: Міжнародний аеропорт «Херсон», ДП «Паллада», проект «Виробництво і переробка продукції птахівництва по замкнутому виробничому циклу», проекту розвитку Причорноморської зони, Міжнародна клініка відновного лікування «Інтермедікалекосіті», Херсонський нафтопереробний завод;

- проведення п’яти ділових секцій:

№1: «Розвиток туристичних можливостей Херсонщини»

№2: ««Передові технології в сільському господарстві та промисловості. Презентація експортного потенціалу»

№3: «Енергоефективність та енергозбереження»

№4: «Модернізація та розвиток транспортно-логістичної інфраструктури в сучасних умовах»

№5: «Можливості банківського сектору економіки для бізнесу».

Як повідомлялося раніше, на зустрічах робочої делегації області з представниками органів влади та бізнес колами Італії керівник делегації Херсонщини, голова облдержадміністрації Андрій Путілов запросив італійських колег на Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який традиційно проходить в області наприкінці вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0552 #сайт города Херсона #Херсон #Херсонская область #новости Херсона #Херсонские новости #новости Херсонщины #підготовки Форуму «Таврійські горизонти»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...