• Головна
  • У Херсоні продовжують працювати псевдоволонтери
08:10, 23 липня 2015 р.

У Херсоні продовжують працювати псевдоволонтери

Довіра наших людей і їх готовність допомагати захисникам побудила псевдоволонтерство у державі та її містах.

На вулиці почали виходити люди без наявності передбачених законом документів і збирати гроші на армію. Куди йшли ці кошти - не знає ніхто. Чи то комусь у кишеню, чи то й правда потребуючим.

У зв'язку з цим на аппартаном нараді в мерії, що відбулося в понеділок, вирішили роз'яснити нову постанову Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 року, в якому прописані вимоги тим, хто хоче стати "вуличним" волонтером.

Так, завідуюча сектором претензійно-судновий роботи юридичного відділу міськради Сюзанна Токузан зазначила, що займатися подібного роду волонтерством можуть тільки громадяни, уповноважені на це благодійними організаціями або Міністерством оборони, а також ті, хто збирають гроші на користь благодійних організацій.

Крім того, ці люди, запевняє Токузан, повинні мати при собі або нотаріально завірену довіреність від благодійної організації, або договір про благодійну діяльність.

Що стосується ящиків для пожертвувань в торгових центрах або де б то не було, то їх мають право ставити тільки за умови, що поруч з такими ящиками знаходиться уповноважений людина, яка і відповідає за їх збереження.

Збирати гроші на дорогах, як це люблять практикувати в Херсоні, категорично заборонено.

Херсонська Представниця Лариса Польська, вважає, що така постанова обмежує права волонтерів.

"Армії допомагають не тільки благодійні фонди, а й волонтери, добровільно взяли на себе цю ношу і мають на це законне право, правда, якщо зареєструвалися в Реєстрі волонтерів АТО", - говорить Представниця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Херсон #Події в Херсоні #події в херсоні #новини херсона #свіжі новини Херсон #Херсонщина #херсонці #херсонський сайт #0552 #23.07.2015 #волонтерство АТО Херсон #Сюзанна Токузан #вуличний волонтер Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...