• Головна
  • Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф п'ятий.
промивач мізків
02:30, 9 липня 2015 р.

Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф п'ятий.

промивач мізків

Холодна війна завершилася близько 20 років тому. Війна характеризувалась протистоянням декількох ідеологічних блоків, які базували свою армію в Європі та намагались взяти на себе домінуючу роль у політичних, військових та економіних стосунках. У ті часи тільки одна країна спробувала "позмагатися" з європейськими сусідами - Радянський Союз.

У сучасному світі не існує конкуруючих ідеологічних блоків: Росія не має ні переконливої ідеології, яку вона могла б експортувати, ні реальних союзників, які підтримували б її агресивні дії в Україні та довкола. Під час голосування на засіданнях Генеральної асамблеї ООН, 23 березня 2014 року, 100 країн проголосували проти незаконної спроби Росії анексувати Крим, і лише 10, окрім Росії, підтримали її.
Завершення холодної війни було перемогою для народів Центральної і Східної Європи та колишнього Радянського Союзу і відкрило шлях до подолання поділу Європи. Під час історичних зустрічей на найвищому рівні , що відбувались в роки після падіння Берлінського муру, Росія відіграла свою роль у розбудові нової, інклюзивної архітектури європейської безпеки, зокрема щодо Європейської хартії, створення ОБСЄ та Основоположного акту НАТО-Росія.
Впродовж останніх десятиріч НАТО запропонувала Росія ряд ініціатив партнерства, що увінчалося заснуванням Ради НАТО-Росія у 2002 році. Жодній іншій країні не надавалась можливість мати настільки привілейовані відносини з НАТО.
Як заявили голови держав та урядів країн НАТО на Уельському саміті у вересні: "Альянс не прагне конфронтації і не становить загрози для Росії. Але ми не можемо і не будемо поступатись принципам, на яких ґрунтується наш Альянс та безпека Європи і Північної Америки".
У цьому полягає офіційна політика НАТО, що була визначена на найвищому рівні керівництва Альянсу і підтверджується усіма діями цієї організації.
Ряд статей "Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс..." підготовлений за матеріалами North Atlantic Treaty Organization.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Події в Херсоні #події в херсоні #новини херсона #свіжі новини Херсон #Херсонщина #херсонці #херсонський сайт #0552 #09.07.2015 #НАТО #Росія #Міфи Росії #протистояння НАТО з Росією
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...