• Головна
  • Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф третій.
промивач мізків
01:30, 8 липня 2015 р.

Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф третій.

промивач мізків

Стосунки між НАТО та Росією регулюються Основоположним актом про взаємовідносини, співробітництво і безпеку, ухваленим в 1997 році і підтвердженим на Самітах НАТО-Росія - в Римі(2002 р.) та в Лісабоні, у 2010 році. 

Цим Актом сторони підтвердили, що: "в поточних та передбачуваних умовах безпеки Альянс забезпечуватиме свою колективну оборону та виконання інших завдань через досягнення необхідної оперативної сумісності, інтеграції та здатності до підсилення, а не шляхом додаткового постійного розміщення суттєвих бойових сил. Відповідно, він покладатиметься на адекватну інфраструктурну, сумірну із зазначеними завданнями". 

Сам такий підхід демонструє НАТО - відкрито і у повній відповідальності до Основоположного акта. Можливо, у нинішніх стосунках України з Росією це проявлення у підтриманні нейтралітету, але це вибір Північноатлантичного альянсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Події в Херсоні #події в херсоні #новини херсона #свіжі новини Херсон #Херсонщина #херсонці #херсонський сайт #0552 #09.07.2015 #НАТО #Росія #Міфи Росії #протистояння НАТО з Росією
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...