• Головна
  • Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф другий.
промивач мізків
01:00, 9 липня 2015 р.

Головні міфи Рашн Фідерейшн про Північноатлантичний альянс. Міф другий.

промивач мізків

Відповідно до статті 1 Гельсінського заключного акту, на засадах якого у 1975 році було засновано Організацію з безпеки та співробітництва в Європі, кожна країна має право вирішувати, "належати чи не належати до міжнародних організація, бути чи не бути учасником двосторонніх або багатосторонньої договорів, включно з правом бути або не бути учасником союзних договорів". Усі країни-члени ОБСЄ зобов'язалися дотримуватись цих принципів.

Відповідно до вказаних принципів, Україна має право самостійно вирішувати питання щодо участі у будь-яких союзних договорах, включно з Північноатлантичним договором. 

До того ж, підписавши Основоположний акт, Росія зобов'язалась дотримуватись принципів "поваги суверенітету, незалежності та територіальної цілісності усіх держав і їх невід'ємного права вибирати засоби забезпечення власної безпеки".

Відповідно, Україна має право самостійно вирішувати питання свого членства у тому чи іншому альянсі, а Росія, з огляду на неодноразово підтверджену нею власну згоду з цим принципом, не має  права вказувати їй, який вибір робити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Події в Херсоні #події в херсоні #новини херсона #свіжі новини Херсон #Херсонщина #херсонці #херсонський сайт #0552 #09.07.2015 #НАТО #Росія #Міфи Росії #протистояння НАТО з Росією
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...