• Головна
  • Єврокомісія ухвалила рішення про надання 600 млн. євро допомоги Україні
17:28, 8 липня 2015 р.

Єврокомісія ухвалила рішення про надання 600 млн. євро допомоги Україні

Учора Європейська Комісія ухвалила рішення, яким ініціювала процес надання 600 млн. євро Україні у формі кредиту.Це стосується першого траншу у рамках нової програми з макрофінансової допомоги Україні; її загальний бюджет – 1,8 млрд. євро у формі середньострокових кредитів.

Це рішення ґрунтується на Меморандумі про розуміння і Угоді про кредитний інструмент. Обидва документи Україна і Євросоюз підписали 22 травня у Ризі. Меморандум про розуміння набув чинності 3 липня. Операції, пов’язані ізмакрофінансовою допомогою, є частиною ширшого залучення ЄС з країнами-сусідами. Вони є винятковим інструментом відповіді ЄС на кризові ситуації, що є доступним для сусідських країн, які мають глибокі проблеми платіжного балансу. За допомогою цієї програми ЄС робить внесок у задоволення нагальних фінансових потреб України, підтримуючи водночас економічну стабілізацію країни. Окрім того, пакет макрофінансової допомоги підтримає українську владу у впровадженні важливих реформ. Йдеться, зокрема, про реформи у сфері управління державними фінансами, належному урядуванні і прозорості, енергетичному секторі, наданні державної соціальної допомоги, бізнесовому кліматі і фінансовому секторі. Підтримуючи порядок денний реформ українського уряду у цих сферах, Євросоюз прагне допомогти України закласти підґрунтя для тривалого повернення до економічного зростання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0552 #новости Херсона #Херсонские новости #Херсонская область #сайт города Херсона #Херсонщина #Евроинтеграция #Европа #Евро #кредит #Європейська Комісія #ухвалила рішення #яким ініціювала процес #надання #600 млн. євро #Україні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...