• Головна
  • Обговорюємо пенсійну реформу в місті Херсоні
12:07, 8 липня 2015 р.

Обговорюємо пенсійну реформу в місті Херсоні

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів фахівці управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні з початку травня 2015 року активного обговорюють з громадськістю міста проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій” (далі – Закон).

Так, 07 липня 2015 року працівниками управління був проведений черговий семінар з трудовим колективом Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, на якому були присутні 60 осіб.

0552_семінар_політех

0552_семінар_політех

У ході семінару начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Бережний О.В. ознайомив присутніх з основними положеннями законопроекту, метою якого є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій. Під час заходу учасники семінару отримали роз’яснення про учасників накопичувальної системи, розміри внесків для застрахованих осіб, скасування спеціальних пенсій, перерахунок пенсій науковцям з 17 травня 2015 року, джерел фінансування пенсійних виплат і про інші зміни та нововведення в пенсійному забезпеченні громадян.

Було наголошено, що зміни та нововведення, передбачені законопроектом,  дадуть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, розвантажити солідарну систему, дозволити залучити інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки тощо.

Від науково-педагогічного колективу надійшло багато питань стосовно діючого пенсійного забезпечення та запровадження накопичувальної системи, на які надано кваліфіковані та вичерпні відповіді.

Наприкінці заходу всі присутні отримали листівки та буклети з актуальними матеріалами щодо запровадження накопичувальної системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У ході семінару #начальник відділу ведення електронних реєстрів #науково-педагогічного колективу #надійшло багато питань #стосовно діючого пенсійного забезпечення #та запровадження накопичувальної системи #на які надано кваліфіковані та вичерпні відповіді
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...