• Головна
  • У Росії продають шоколадки, на обгортках яких, зображена карта Росії включаючи Крим та «перспективні території»
08:37, 6 липня 2015 р.

У Росії продають шоколадки, на обгортках яких, зображена карта Росії включаючи Крим та «перспективні території»

Виробники імітованої "Мапи Росії 2015" створили даний дизайн напівжартома, або в серйоз, це вирішувати нам, українцям позбавленим почуття гумору!

Уся частина півострову Крим, на обгортці шоколадки розфарбована у синьо-білих кольорах, що позначають(за позначенням на плитці шоколаду) "нові території" Росії. Усі інші країни Балтії відмічені "перспективним територіями".

Якщо б розмір шоколадки досягав розміру справжньої мапи світу... Усі "холодні" країни для Росії стали б "перспективними територіями". 

Цим виробником незвичайних шоколадок виявився інтернет-магазин "SHOKOBOX", який зареєстрований за адресою: 10 лінія В.О., 59, Санкт-Петербург, Росія. Здійснення продажу шоколадних виробів здійснюється через інтернет-ресурс.

Шукаючи цю "шоколадну карту росіян" ми знайшли її на величезній рекламній стрічці, що розташовувалась на головній сторінці сайту. Вигляд шоколадки був незмінним з оригіналом, але сайт виробника зробив рекламу з політичним наголосом.

Без імені

Без імені

Імперіалізм (від лат. Imperium - влада, панування) - державна політика, спрямована на підтримку нерівноправних відносин. У зовнішній політиці це проявляється в завоюванні територій, формуванні колоній, політичному чи економічному контролі над іншими країнами...Імперіалісти представники імперіалізму.  

Тепер фото при замовлені самого товару, який коштує всього 150 рябчиків. 

Без імені1

Без імені1

Ця шоколадна плитка зі своєю "оригінальною" обгорткою знаходилась в категорії "ЗЛОБОДНЕВНЫЕ" поряд з серією шоколаду "ПРЕЗИДЕНТ"!

Без імені

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Події в Херсоні #події в херсоні #новини херсона #свіжі новини Херсон #Херсонщина #херсонці #херсонський сайт #0552 #06.07.2015 #Україна #Росія #відношення до дідька #шоколадка мапа Росії 2015 #SHOKOBOX #Шокобокс #замовити товар з Пітеру
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...