• Головна
  • «Про очищення влади» - навчально-методичні збори працівників управління ДПтС України в Херсонській області
11:10, 27 травня 2015 р.

«Про очищення влади» - навчально-методичні збори працівників управління ДПтС України в Херсонській області

26 травня 2015 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, відповідно до плану роботи відділу по роботі з персоналом, відбулися навчально-методичні збори працівників кадрових підрозділів установ виконання покарань, слідчого ізолятора та управління.

«Про очищення влади» - навчально-методичні збори працівників управління ДПтС України в Херсонській області, фото-1

На засідання було запрошено заступника начальника Запорізького територіального відділу внутрішньої безпеки та виявлення корупції Олега Бурого. Під час спілкування Олег Борисович  звернув увагу  керівників  кадрових підрозділів на основні проблемні питання, які виникають під час здійснення перевірок діяльності Служби. 

Начальником відділу по роботі з персоналом управління полковником внутрішньої служби Ольгою Комаровою доведено до відома підлеглих результати навчальних зборів керівників підрозділів по роботі з персоналом територіальних органів та навчальних закладів ДПтС України, що відбулись на базі Чернігівського юридичного коледжу в період з 21 по 22 травня поточного року.

Основним питанням до розгляду було включено інформаційний блок щодо початку проведення перевірки відповідно до Закону України « Про очищення влади» стосовно співробітників структурних підрозділів Служби. Керівниками кадрових підрозділів додатково вивчено ЗУ від 16.09.2014 №1682-18 "Про очищення влади", Постанову КМУ №563 від 16.10.2014 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади"", Розпорядження КМУ від 16 жовтня 2014 р. № 1025-р "Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”", а також Постанову КМУ № 167 від 25.03. 2015 «Про внесення змін до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”». 

«Про очищення влади» - навчально-методичні збори працівників управління ДПтС України в Херсонській області, фото-2

Додатково у засіданні взяли участь працівники відділу взаємодії зі ЗМІ та громадськістю управління, які довели до відома керівників кадрових підрозділів порядок оприлюднення відомостей щодо проведення перевірок стосовно співробітників структурних підрозділів Служби відповідно до Закону України « Про очищення влади» та розміщення їх на офіційному веб-сайті управління ДПтС України в Херсонській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0552 #сайт города Херсона #Херсонщина #новости Херсона #Херсонские новости #очищення влади #навчально-методичні #збори #працівників #управління #ДПтС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...