Соціальний захист населення. Призначення субсидій

З 1 травня в Україні почали діяти нові правила надання субсидій. З метою роз’яснення процедури їх розрахунку і оформлення у херсонській бібліотеці-філії №9 відбулася скайп-конференція «Соціальний захист населення. Призначення субсидій».

На зустріч зі слухачами «Університету третього віку» прийшли та проінформували спеціалісти від ХМГО «Розвиток»: Парфьонова А. В. – голова правління, Порошенко Є. В. – юрист, Єрьоменко Л. В. – бухгалтер, від організації «Право на життя» – Шаповалов А. В. – голова, директор центру сприяння споживачам, юрист. На прямому скайп-зв’язку відповідала на питання Ястремська С. Н. – начальник відділу з призначення державної допомоги Управління праці та соціального захисту населення з Дніпровської районної у місті Херсоні ради, Буренко Л. В – завідуюча інтернет-центром Херсонської центральної бібліотеки ім. Лесі Українки.

2015.04.29 Скайп-конференція (17)

Скайп-конференція – сучасна форма інформування населення, активно впроваджується у роботу бібліотеки. Ця сучасна, зручна допомога в отриманні чітких, кваліфікованих відповідей безпосередньо від фахових практиків є актуальною та інформативною.

2015.04.29 Скайп-конференція (48)
Централізована бібліотечна система
Соціальний захист населення призначення субсидій быблыотеки новони Херсону новости херсона херсонские новости 0552
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии