Херсонські пенітенціарії привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги

Напередодні Дня славної Перемоги усі небайдужі обов’язково відвідують та вітають ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Співробітники установ виконання покарань та управління ДПтС України в Херсонській області також щороку відвідують ветеранів та учасників тієї страшної війни.

07 та 08 травня 2015 року співробітники виправних установ області та управління відвідали вже знайомих їм ветеранів, адже деякі з них, після війни стали співробітниками виправних колоній Херсонщини. Переживши війну, вони змогли повернутись до мирного життя та відбудувати понівечену Країну. З болем та скорботою за загиблими друзями, дітьми та рідними вони продовжили працювати та створювати сім'ї. Їх жага до життя і свободи надала їм сили та духовного безсмертя.

Керівництво управління ДПтС України в Херсонській області відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни воєнного льотчика Куліду Володимира Федоровича, який за час війни здійснив 720 бойових польотів, а після війни в період 3 1963 по 1970 рр. очолював обласне управління виправних установ.

Персонал Дар'ївської виправної колонії (№ 10) разом з районною адміністрацією влаштували ветеранам святковий вечір у Дарївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області. Привітавши усіх ветеранів, керівники установи окремо привітали ветерана Великої вітчизняної війниМогильницького Володимира Івановича, який після війни працював вантажником по доставці газу у виправній установі та Білошкуренка Миколу Васильовича, який також служив у складі Радянський військ.

Працівники Херсонської виправної колонії (№61) відвідали підшефних ветеранів Куц Ганну Анатоліївну, яка після війни працювала медичною сестрою та Рещук Ганну Матвіївну, яка стала лікарем фізіотерапевтичного кабінету.

Співробітники Північної виправної колонії (№90) відвідали Сафронова Федора Феопентовича, який проходив службу в установі на посаді чергового помічника начальника установи відділу нагляду і безпеки таЗубкова Івана Іванович, який працював завідувачем тваринної ферми відділу інтендантського та господарського забезпечення колонії. Не залишили без уваги і Горбатко Івана Йосиповича, який працював в установі вчителем, і лише місяць не дожив до Дня Перемоги. То ж привітання з Днем Перемоги приймала його дружина.

Співробітники Херсонського слідчого ізолятора також відвідали ветеранів війни, які колись працювали в установі: Чуприну Володимира Яковича, Гетьманенко Володимира Миколайовича та Черняк Марію Петріву.

IMG_2558
SAM_3200
IMG_0001
20150507_091659
Херсонські пенітенціарії привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги (фото) - фото 5

Їх залишилось так мало, а з кожним роком стає все менше. Тож на передодні дня славної Перемоги хочеться всім ветеранам побажати міцного здоров’я, щастя та благополуччя, любові та шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Низький Вам уклін, Шановні Ветерани!!!

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии