• Головна
  • «НІ» викладацькій мобілізації
12:30, 2 травня 2015 р.

«НІ» викладацькій мобілізації

Викладачі  ВУЗів можуть продовжувати свою професійну діяльність без обов'язку несення військової служби.

Оскільки  такий перебіг подій міг би погано відзначитися на якості освіти. Таким чином учбовий процес  не буде перерваний або призупинений. Більш гостро це питання постало, коли екс-ректор Херсонського Державного Університету отримав повістку. Після проходження медичної комісії він виявися не придатним до служби. Таким чином, зміни, що буди внесені у закон, дозволяють викладачам та науковим співробітникам продовжувати працювати в звичному режимі.

Верховна Рада України постановляє в статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» доповнити таким змістом:

«викладачі вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які мають науково-педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки, науковий ступінь та звання (кандидата наук, доктор наук, доцент, професор), наукові співробітники, які мають науковий ступінь та звання, науково-дослідних інститутів, центрів, лабораторій, закладів, прирівняних до них, ведуть наукову діяльність та дослідження в прикладній та фундаментальній науці».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсон #Новини Херсона #Мобілізація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...