«НІ» викладацькій мобілізації

Викладачі  ВУЗів можуть продовжувати свою професійну діяльність без обов'язку несення військової служби.

Оскільки  такий перебіг подій міг би погано відзначитися на якості освіти. Таким чином учбовий процес  не буде перерваний або призупинений. Більш гостро це питання постало, коли екс-ректор Херсонського Державного Університету отримав повістку. Після проходження медичної комісії він виявися не придатним до служби. Таким чином, зміни, що буди внесені у закон, дозволяють викладачам та науковим співробітникам продовжувати працювати в звичному режимі.

Верховна Рада України постановляє в статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» доповнити таким змістом:

«викладачі вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, які мають науково-педагогічне навантаження не менше 0,5 ставки, науковий ступінь та звання (кандидата наук, доктор наук, доцент, професор), наукові співробітники, які мають науковий ступінь та звання, науково-дослідних інститутів, центрів, лабораторій, закладів, прирівняних до них, ведуть наукову діяльність та дослідження в прикладній та фундаментальній науці».

Херсонські Факти
Херсон Новини Херсона Мобілізація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии