На ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління вводяться додаткові режимні заходи безпеки

У період травневих свят, з метою дотримання режиму на державному кордоні, а також на адміністративній лінії між материковою частиною та окупованою територією АРК, створення безпечних умов для громадян, на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України будуть посилені режимні заходи.

В контрольних пунктах в’їзду – виїзду також вводяться додаткові режимні заходи, які в першу чергу будуть стосуватись громадян РФ та вихідців з кавказького регіону, а також інших осіб.

У зв’язку з цим звертаємося до громадян, які проживають у контрольованих прикордонних районах, зокрема і до мисливців, рибалок, фермерів з розумінням поставитися до даних тимчасових обмежень.

Наголошуємо, що першочерговим завдань для прикордонників є безпека законослухняних громадян нашої країни та її гостей і нагадуємо, що всі, хто перебувають в контрольованих прикордонних районах повинні мати при собі документ, який засвідчує особу, так як порушники будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства.

Крім того, у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, виходу плавзасобів поза пунктами базування або підхід підозрілого плавзасобу до берегу, в місцях, що не визначені законодавством, та інше - Азово-Чорноморське регіональне управління звертається до громадян, що проживають в прикордонні та поблизу адміністративної лінії повідомляти про такі випадки по наступним телефонам:

Черговий Азово-Чорноморського регіонального управління:

-​ (0552) 46-72-19 (цілодобово)

Черговий Херсонського прикордонного загону:

-​ (0552) 32-75-41 (цілодобово)

Черговий Бердянського прикордонного загону:

-​ (0615) 32031-42, 34-79-84 (цілодобово)

По материалам ХОДА
Новости херсона Херсонские новости прикордонник безпека громадян новости Херсонщины
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі