• Головна
  • Підприємці Херсону просять захисту у влади
09:40, 21 жовтня 2009 р.

Підприємці Херсону просять захисту у влади

Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира , з вимогою «захистити права підприємців Херсонщини» звернулася до Президента України, Кабінету міністрів України та Антимонопольного комітету України Херсонська обласна організація Української народної партії. Про це повідомляє прес-служба УНП.

„Херсонська область зусиллями місцевих Податкової інспекції, Пенсійного фонду, спеціалістів по автоматизації документообігу однією із перших впровадила сучасні методи електронної звітності, зробила крок вперед, досягла певних успіхів. Підприємці заключили договори з державними органами на подання звітів в електронному вигляді, а сьогодні їх направляють до комерційних структур, які прагнуть приватизувати ринок електронної звітності. Такі дії ведуть до повернення до старого перевіреного способу подачі звітів на папері, черг в податкових, пенсійних фондах та інших контролюючих органах”, – йдеться у Зверненні.

Обласна УНП наводить приклад європейських країн, де „усіляко підтримують малий бізнес, роблять пільги особливо в кризовий час, бо розуміють, що саме завдяки їм держава є міцною та стабільною”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...