• Головна
  • Уряд презентує інформацію по збиткам від російської агресії
23:37, 17 лютого 2015 р.

Уряд презентує інформацію по збиткам від російської агресії

Протягом останнього року Україна зазнала значних людських, економічних та територіальних втрат внаслідок військової агресії з боку Російської Федерації. Центральні та місцеві органи влади надали інформацію про економічні та інфраструктурні збитки для створення презентації під назвою “Чорна книга Кремля”. Про це розказав радник Прем’єр-міністра України Данило Лубківський під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. “Книга доступна українською, російською, англійською, німецькою та французькою мовами. Ця інформація буде розповсюджена серед закордонних дипломатичних установ, партнерів та міжнародних організацій”, – сказав Лубківський.

Згідно інформації уряду, понад 5 тисяч людей загинули, і майже 11 тисяч були поранені під час військового конфлікту на сході України. Станом на 2 лютого, у країні зареєстровано майже 1 млн. внутрішньо переміщених осіб. 103 тисячі переселенців звернулися за медичної допомогою, з них більш ніж 25 тисяч осіб було госпіталізовано. “Уряд виділив 416,6 млн. гривень на страхові виплати переселенцям, що потерпали від терору проросійських бойовиків”, – сказав радник прем’єр-міністра.

Найбільші втрати від агресії Росії несе промислове виробництво. Втрати українських металургійних підприємств у 2014 році оцінюються на рівні близько 40 млрд. гривень. Видобуток вугілля скоротився в Україні на 35%, оскільки більш ніж 2/3 шахт знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Також через військовий конфлікт була зруйнована транспортна інфраструктура та понад 9,5 тисяч житлових будинків в Донецькій та Луганській областях.

Російська анексія Криму та військова агресія на Донбасі вже знищила близько 20% економічного потенціалу України. Так, держава недоотримала 23 млрд. гривень, з яких 9,8 млрд. гривень припадає на АР Крим та місто Севастополь, і ще 13,2 млрд. гривень на Донецьку та Луганську області. Пан Лубківський наголосив, що внаслідок зухвалого російського загарбання Криму, окупаційна влада захопила близько 4 тисяч підприємств. Загальна сума збитків становить 1 трлн. 180 млрд. гривень. “Цифри на сьогоднішній день можуть бути ще більшими. “Чорна книга Кремля” буде долучена до матеріалів позовів, які Україна подасть до міжнародних судів. Це буде нашим вироком режиму Володимира Путіна”, – завершив Данило Лубківський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#створення презентації під назвою “Чорна книга Кремля”
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...