• Головна
  • На Хенрсонщині якість пасажирських первезень буде покращено
09:42, 15 жовтня 2009 р.

На Хенрсонщині якість пасажирських первезень буде покращено

З метою поліпшення роботи транспорту на маршрутах загального користування в м. Херсоні міським головою Володимиром Сальдо проведено робочу нараду. В ній взяли участь заступник міського голови Юрій Христич , начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Олексій Жакун , начальник територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Херсонській області, депутат Херсонської міської ради Павло Макейчик , старший державтоінспектор ВДАІ м.Херсона Дмитро Дзядевич, керівники міських фірм – перевізників: ТОВ «Іксора», ПП «Корнет-Стиль», КП «Херсонміськавтопарк», КП «Херсонкомунтранссервіс», ВАТ «ХАТП – 16527», ПП «Союзавто», ВАТ «Ремпобуттехніка», ПФ «МИС», пише сайт міськради.

На сьогодні перевезення пасажирів здійснюють 9 автомобільних підприємств, на яких працює близько 700 транспортних засобів, що обслуговують 46 автобусних маршрутів загального користування.
Як зазначив міський голова, перевізники, які працюють в Херсоні, мають повною мірою задовольняти інтереси пасажирів, керуватись системним підходом у роботі транспортних потоків. Однак, непоодинокими є скарги городян на незадовільний рівень роботи транспорту на маршрутах загального користування. Про це свідчать звернення, котрі надійшли до «гарячої телефонної лінії», що протягом серпня-вересня діяла в управлінні транспорту та зв'язку.

Серед недоліків в роботі перевізників учасники наради визначили наступні: недотримання водіями графіків руху, перевантаженість транспортних засобів, відмова у перевезенні пасажирів пільгових категорій, неповажне ставлення до пасажирів, використання водіями мобільних телефонів під час руху автобуса, паління за кермом, що категорично заборонено Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2007 №1184 тощо.

Павло Макейчик зазначив, що інспекцією проводяться рейдові перевірки перевізників; інколи нормам не відповідають умови зберігання автотранспорту, зокрема, 70% транспортних засобів зберігаються поза гаражем, транспортні засоби виходять до роботи без повноцінної перевірки. Окрім цього, культурний рівень водіїв потребує особливої уваги.

Учасники наради зосередились і на роботі кондукторів, які мають, пересуваючись по салону, надавати квитки пасажирам. Також, наголосили на необхідності сертифікації транспортних засобів.
Крім телефону «гарячої лінії», сигнали про незадовільний рівень обслуговування надходили до управління транспорту та зв'язку у вигляді письмових скарг. Звісно, вони не залишились без уваги міської влади.
Міський голова наголосив на необхідності негайного вжиття заходів щодо поліпшення якості міських пасажирських перевезень, особливо, з урахуванням зміни тарифу за проїзд на перевезення пасажирів у пасажирському автомобільному транспорті. Умовою прийняття рішення щодо зміни тарифу було дотримання перевізниками транспортної дисципліни у відповідності із договорами та встановлення жорсткого контролю над кількістю автотранспорту, що здійснює міські пасажирські перевезення, систематичністю його руху та якістю обслуговування пасажирів.

«Міська влада пішла назустріч перевізникам, погодивши тарифи. І тому я вимагаю від кожного з перевізників забезпечувати роботу відповідно до угод, укладених з управлінням транспорту та зв'язку. У разі невиконання цих умов, договір буде розірвано», - зазначив В. Сальдо.

Начальник управління транспорту та зв'язку Олексій Жакун повідомив, що на сьогодні готуються нові правила для роботи з перевізниками, вони є значно жорсткішими за попередні.
Міський голова дав кілька доручень, виконання яких покладено на управління транспорту та зв'язку та керівників фірм-перевізників. Зокрема, вони стосуються проведення перевірок санітарного стану кінцевих зупинок маршрутних таксі, забезпечення наявності на зупинках громадського транспорту покажчиків із зазначенням графіків руху і номерів маршрутів, приведення покажчиків номерів маршрутів до уніфікованих норм, визначених діючими Правилами перевезення пасажирів на автомобільному транспорті, приведення автобусів до відповідного технічного стану.
«Звертаю вашу увагу, що першочергове – інтереси пасажирів, все інше – другорядне», - зазначив міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...