• Головна
  • Херсонська ТЕЦ вчасно розпочне опалювальний сезон
07:50, 13 жовтня 2009 р.

Херсонська ТЕЦ вчасно розпочне опалювальний сезон

Про це повідомляється на сайті Херсонської міськради.

"Нами досягнуті домовленості щодо реструктуризації наявної заборгованості та своєчасного отримання лімітів, - сказано в повідомленні. - Як зазначив міністр, сума заборгованості Херсонської ТЕЦ у порівнянні із заборгованістю, що мають теплопостачальні підприємства інших міст України, є невеликою і не може перешкоджати підписанню відповідних договорів».
За інформацією Володимира Сальдо, зараз опрацьовується питання щодо перепідпорядкування теплопостачальних підприємств з комбінованим виробництвом енергії, серед яких і Херсонська ТЕЦ, НАК «Нафтогаз України», що безпосередньо займається постачанням природного газу для потреб теплоенергетики. «Це має значно полегшити процес забезпечення газом нашого підприємства», - підкреслив міський голова.

Питання щодо підготовки до опалювального сезону 2009/10 років обговорювалося також під час слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. Як повідомив Володимир Сальдо, що особисто брав участь у цьому заході, підготовка до зимового періоду в м.Херсоні проведена на достатньому рівні по всіх напрямках – комплексній підготовці житлового фонду, підготовці об'єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, міського електротранспорту тощо. За даними Комітету, об'єкти теплопостачання області підготовлені до роботи в зимових умовах на 95,8%, житлові будинки з видачею паспортів готовності – на 96,37%, повністю завершена підготовка по об'єктах соціально-культурного призначення, на 96,2% - каналізаційних мереж, на 93,3% - каналізаційних очисних споруд.

Ведеться робота з підготовки до роботи взимку об'єктів міського електротранспорту. Здійснюється середній ремонт тролейбусів, замінено 1,5 км контактного проводу, 51 опору. Всього МКП «Херсонелектротранс» виконано відповідних робіт на 1 946,4 тис.грн.
У місті здійснюються роботи з ремонту дорожньо-мостового господарства. Проведено капітальний ремонт 12 044 м2, поточний ремонт - 4022 м2 вулиць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...