• Головна
  • В мерії вважають, що Генплан Херсону незадовільний
12:11, 9 жовтня 2009 р.

В мерії вважають, що Генплан Херсону незадовільний

Продовжуєтьяс робота щодо розгляду пропозицій по корегуванню Генерального плану та перспектив розвитку Херсона.

Пропозиції київських спеціалістів спрямовані на три основних напрямки. Один з них - екологічна складова розвитку міста: розвиток території зони зелених насаджень, зон відпочинку та необхідність побудови сміттєпереробного заводу, гідротехнічні заходи, спрямовані на усунення причин підтоплення міста ґрунтовими водами, вирішення проблем водопостачання і водовідведення та визначення зон промислового і житлового будівництва з урахуванням розвитку інфраструктури і дорожньо - транспортного господарства.

За словами першого заступника міського голови В'ячеслава Яременка, необхідність корегування Генерального плану виникла у зв'язку з тим, що діючий Генплан був затверджений у 2003 році та відповідно до державно - будівельних норм, для правильного та ефективного розвитку міста, відповідності інфраструктури реальним потребам городян, Генплан необхідно корегувати кожні п'ять років. «Це загальноприйнята практика, яка дозволяє оперативно реагувати на розвиток промисловості, збільшення кількості автотранспорту, зміни кількості населення і таке інше. До того ж, чітка картина того, де пройдуть нові транспортні магістралі, де будуть побудовані нові бізнес-центри, торговельні точки, місця масового відпочинку чи нові підприємства, позитивно впливає на інвестиційну привабливість міста».

«Причому, ніякої мови про зміни меж міста або селищ та села, що знаходяться на території Херсонської міської ради, не йде. Подібна процедура можлива лише за умови узгодження із громадами всіх сумежних населених пунктів та наступним затвердженням Верховною Радою України», - наголосив В'ячеслав Яременко. На сьогодні ведеться конструктивне обговорення запропонованих коригувань. До виконавчих органів міської ради надходять пропозиції від голів селищних та сільської рад про необхідний розвиток територій їх громад. Всі пропозиції спеціалістів стосовно корегування Генплану, що надійдуть до виконавчих органів міської ради, будуть розглянуті у встановленому порядку та після аналізу і підготовки загальних висновків - винесені на розгляд сесії міської ради, як того вимагає законодавство.

«Всі спекуляції на цій темі, навіть, не можна назвати серйозними. Вони позбавлені будь-якого професійного погляду і мають суто популістське підґрунтя. В основу ж роботи по коригуванню Генерального плану розвитку Херсона закладено діючі законодавчі і нормативно-правові акти, а відкритість в обговоренні коригувань – реальний тому приклад».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...