22:28, 18 листопада 2014 р.

Сергей Хлань ХЕРСОН

Сергій Хлань: «Агропромисловий сектор, наче локомотив, дасть поштовх розвитку всієї економіки Херсонщини»

Розвиток агропромилового сектора здатен дати поштовх для розвитку багатьох інших галузей економіки Херсонської області - в цьому переконаний підприємець з Херсонщини Сергій Хлань, обраний народним депутатом від Блоку Петра Порошенка по 185-му мажориатрному округу.

Про це новообраний парламентарій заявив сьогодні під час прес-конференції у Херсоні.

«Наша область аграрна. І саме розвиток агропромислового сектора має стати тим локомотивом економіки Херсонщини, який дасть поштовх для розвитку всіх інших галузей”, - сказав Сергій Хлань.

За його словами, до Верховної Ради він йде з готовим законопроектом, який сприятиме прозвитку зрошувальної системи на Херсонщині. Цей документСергій Хлань розробляв спільно зі своїм колегою Андрієм Гордєєвим, що також обраний депутатом Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка.”У нас мета — відродити зрошення 100 тис.гектарів”, - сказав він.

Окрім того, Сергій Хлань також підготував законопроект, який має захистити права землевласників. Адже, за його словами, незважаючи на моратірій щодо продажу земель сільськогосподарського призначення існують різноманітні схеми прихованого викупу землі, зокрема - у вигляді довгострокової оренди. Окрім того, новообранийдепутат вважає неприйнятним, коли одноосібним розпорядником земельсільськогосподарського призначення, що знаходяться в державній власності, є Держкомзем, а не сільські та селищні ради.

“Мені, як працівнику агропромислового сектора це дуже близько, я на цьому розуміюся. Саме тому є бажання працювати у парламентському комітеті з питань агропромисловго комлексу”, - сказав Сергій Хлань.

На його думку, Херсонщині пощастило, що перемогу по всіх мажоритарних округах здобули представники демократичних сил. “Область отримала унікальний шанс для подальшого розвитку, адже у Верховній Раді у Херсонщини буде серйозна команда лобістів”, - підкреслив Сергій Хлань.

Нагадаємо, у 4 з 5 мажориатрних округів Херсонської області пермогу на дострокових парламентських виборах здобули кандидати від Блоку Петра Порошенка, ще на одному окрузі переміг самовисуванець Федір Негой.

#Сергей Хлань ХЕРСОН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...