22:10, 18 листопада 2014 р.

Иван Винник ХЕРСОН

Обраний депутатом Іван Вінник пояснив, чому прагне працювати в Комітеті з міжнародних справ

Обраний депутатом Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка по 184-му виборчому округу (Херсонська область) Іван Вінник у паралменті хотів би працювати в Комітеті з міжнародних зв”язків.

Про це він заявив сьогодні, 18 листопада, під час прес-конференції у Херсоні.

За його словами, таке бажання визнчено, насамперед, тими викликами, які випали зараз на долю України в цілому і Херсонщини зокрема.

«Ми стали представники вищої законодавчої гілки влади, відповідно на свої плечі поклали відповідальність за майбутнє цієї країни. Причому - в один з найскладніших моментів. Херсонська область в нинішній геополітиці стала прикордонною. А безпосередньо Нова Каховка, моє рідне місто, є стратегічним стосовно Криму - тому що у нас знаходиться Каховська ГЕС, Головне управління Каховського магістрального каналу, підприємства електромереж, звідки надходить до 75% всієї електроенергії в Крим. І якщо зараз нашим агресивним сусідом буде ставиться питання про створення якогось «коридору», то, напевно, він насамперед пролягатиме через моє рідне місто, через Херсонщину», - пояснив І.Вінник.

За його словами, фракція Блоку Петра Порошенка у Верховній Раду зобов'язана зробити все, «щоб наша країна ті виклики, які зараз перед нею стоять, пройшла гідно і перемогла - захистила свої національні інтереси і в підсумку повернула ті території, які зараз тимчасово окуповані».

«Очевидно, що цими викликами продиктований вибір тих комітетів, в яких я хотів би працювати. Мова йде про Комітет з національної безпеки і оборони або Комітеті з міжнародних зв'язків. Саме ці напрямки є для України зараз стратегічними, найважливішими, і які дозволять нам вижити як країні, вижити як нації», - підкреслив Іван Вінник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Иван Винник ХЕРСОН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...