Що потрібно для повної Перемоги? Героїчна хроніка Херсонщини (1941-1945). Частина 1

70 років... Нажаль, більшість фронтовиків вже пішли з життя. Мій дід (мамин батько – майор Федір Федорович Танчик) пройшов всю війну, мав 8 поранень, нагороджений трьома орденами Червоної Зірки, двома медалями «За відвагу», багатьма іншими нагородами. Його вже немає з нами. Дуже мало ми, онуки, встигли записати про його бойовий шлях.

В Державному архіві Херсонської області зберігаються цікаві документи періоду Другої світової війни, які підтверджують особливу роль України в здобутті Перемоги над «коричневою чумою» ХХ століття. Можливо якісь з цих матеріалів ляжуть в основу вітчизняного блокбастера, або телесеріалу про українських героїв, які спасали не тільки рідну землю, але й весь світ.

Пропонуємо вашій увазі інформацію, яку підготовлено на основі  невеликої кількості документів, але яка дозволяє відчути, як це було в 1941-1944 роках. Можливо стаття допоможе нам зрозуміти, що потрібно робити сьогодні, щоб ворог не топтав нашу землю у 2015 році і що потрібно для повної Перемоги?

http://www.0552.ua/
0552 новости Херсона Херсонские новости Херсонщина День победы 9 мая Херсон архив история документы освобождение Херсонщини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии