• Головна
  • Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб
Реклама
13:34, 25 серпня 2014 р.

Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Реклама

На сьогодні, одним з кращих виробником сучасних труб для водопостачання, газопостачання та водовідведень є компанія Інсталпласт – ХВ.

З 2001 року промислова група Інсталпласт – ХВ є підприємством замкненого типу виробництва труб та фасонних частин та є переможцем багатьох фестивалів. Завдяки запозиченню зарубіжного досвіду управління та залучення закордонного устаткування, продукція компанії Інсталпласт – ХВ відповідає стандартам європейської якості та є сертифікованою.

На сьогодні ми пропонуємо не тільки якісні труби, але й повний асортимент фасонних частин для внутрішніх і зовнішніх систем водовідведення, а також захисні оболонки для телекомунікаційних систем і мереж. Крім того, з 2012 році підприємство розпочало виробництво сучасних напірних та безнапірних труб з поліетилену, поліпропілену діаметром від 300 мм до 4 000 мм . Залучення інноваційних технологій у виробничий процес, дає нам можливість постійно підвищувати показники якості та надійності нашої продукції. Ми подбали не тільки про сучасність та надійність труб, але й про швидкісну доставку на всій території України. Кваліфіковані фахівці нашої компанії створили власну транспортну мережа для багатотонних та середньо – тонних вантажівок, що гарантує безпечне транспортування нашої продукції. Ми постійно збільшуємо асортимент, тому запровадили сучасний виробничо – монтажний підрозділ, для швидкого переходу нашої продукції від виробництва до  реалізації.

Компанія Інсталпласт – ХВ постійно співпрацює з науково – дослідними установами та є активним учасником інсталяційних виставок в Україні. Завдяки ретельній праці та новим підходам до якісного виробництва труб, ми є  володарем найпрестижніших нагород, таких як : "Європейська якість", "Золотий меркурій" та "Вища проба". Ви завжди можете отримати безкоштовну, кваліфіковану консультацію та замовити труби для водопостачання, газопостачання та водовідведень на всій території України.

Ми гарантуємо довговічність, сучасність, надійність, відповідність високим стандартам якості та доступні ціни нашої продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...