На Херсонщині взялися захищати Інгулець

Хочуть зберегти здоров'я дітям.

На Херсонщині продовжується проведення акції "Захистимо Інгулець - збережемо здоров'я дітей". Акція, організована за ініціативи голови обласної державної адміністрації Бориса Сіленкова , пройшла на території Великоолександрівського та Високопільського районів.

Маршрути успішно подолано. Акція привернула інтерес та увагу місцевого населення. Учасники походу - працівники райдержадміністрацій, екологічних, рибоохоронних, санітарно-епідеміологічних служб, представники місцевих ЗМІ та спортсмени, пише "Херсонська облдержадміністрація".

У заходах з нагоди старту та фінішу етапів взяли участь громадськість селищ, учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл, які підготували плакати із гаслами та закликами до відродження Інгульця: "Бережи навколишню природу, тоді ти збережеш і свою вроду", "Рідну землю, милий край бережи й охороняй". Серед населення розповсюджено інформаційні буклети "Стрімка течія Інгулець-ріки", "Збережемо Інгулець - відродимо туристичний потенціал".

Перед громадами виступили керівники районів, представники районних санітарно-епідеміологічних станцій, які порушили питання екологічного стану річки та запропонували шляхи вирішення цієї проблеми. Під час походу взято забір води для з'ясування реальної її якості, а також проведено обстеження берегів річки.

Сільські голови закликали громади до ліквідації сміття на прибережній території річки та проведення суботників по прибиранню прибережної території Інгульця.

Учасники походу провели зустрічі із жителями населених пунктів, розташованих по маршруту - для обговорення мети і завдань акції, привернення уваги до екологічних проблем річок Інгулець та Дніпро.

www.mobus.com
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии