• Головна
  • В День Святого Миколая врятуйте дитяче життя!
13:05, 19 грудня 2013 р.

В День Святого Миколая врятуйте дитяче життя!

Цюрупинська районна дитяча громадська організація «Дивосвіт» звертається до небайдужих громадян з пропозицією підтримати ініціативу проведення благодійної акції «Допоможи врятувати Життя!». Дана акція проводиться з метою зібрання коштів у розмірі 8200 грн. для придбання апарату фотометра для реанімаційного відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

Аналізатор МБА-540 є сучасним вітчизняним програмованим фотометром, призначеним для визначення біохімічних показників крові, дозволяє виконувати вимірювання оптичної щільності і концентрації гемоглобіну, глюкози, загального білка, білірубіну, сечовини, АЛТ, АСТ, креатиніну, лужної фосфатази, холестерину та інших методик вимірювання на довжині хвилі 540 нм.

Близько 500 дітей області, які кожного року надходять до лікарні у критичному стані, потребують термінового рятування саме за допомогою даного апарата.

Фотометр вкрай необхідний медикам дитячого закладу, адже наявність його в лікарні дозволяє максимально швидко й точно зробити велику кількість обстежень та забезпечити роботу реанімаційного відділення, цим самим ефективніше виявляти дитячі патології.

Благодійна акція триває вже з 20 листопада 2013р. За цей час громадською організацію «Дивосвіт» за допомогою волонтерів Цюрупинська та Цюрупинського району вдалося зібрати 5 569 гривень. Але зібраних коштів не вистачає на придбання апарату.

Дитяча громадська організація «Дивосвіт» просить всіх небайдужих відгукнутися та долучитися до доброї справи.

Контактна особа: голова Центру «Волонтер» районної ради старшокласників Макейчев Олександр, тел. 0668253579. м. Цюрупинськ вул. Гвардійська 32, ЦДЮТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...