• Головна
  • Сучасний будинок неможливо уявити без міцного даху
11:31, 13 листопада 2013 р.

Сучасний будинок неможливо уявити без міцного даху

Металочерепииця — покрівельний матеріал з метало-полімерної основи, профільованої форми. Аркуші металочерепиці виготовляють з оцинкованої сталі або алюмінію, який менше піддається впливу атмосферних опадів. Метал з обох боків покривають декількома шарами захисного кольорового пластику, технічні характеристики якого можуть бути різними (у залежності від марки черепиці). Звичайно пластик є стійким до впливу ультрафіолетових променів, тому покрівля з цього матеріалу не вигорає на сонці.

Як правило, виробники мають у своєму асортименті кілька найменувань металочерепиці, що відрізняються геометрією профілю (формою і висотою хвилі, шириною листа). При цьому кожне з найменувань металочерепиці має різне пластикове покриття. 

decorrey-hata

 

До речі, підприємство Дах Центр реалізує метелочерепицю ruukki.

Для виробництва металочерепиці використовується оцинкована та алюмоцинкована сталь, котру покривають полімерами і яка надходить на лінію з профілювання у вигляді пласких листів. Товщина сталі має бути не менше 0,45 мм. Таку металочерепицю легко монтувати, оскільки профіль «не згинається», тобто ризик виникнення небажаних деформацій незначний. Опісля відбувається нанесення полімеру, що є заключним етапом процесу виробництва плаского листа.

На данний час в Україні набула найбільшого поширення металлочерепиця з сталі товщиною 0,3...0,4 мм, яка виробляеться в один етап — профілювання. Використовується металл виробництва різних країн з сумнівною якісттю, і, зазвичай, менеджери по прожажу самі не знають виробника листового металлу.

Полімерні покриття металочерепиці характеризуються різною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання (кольоростійкість), корозійною стійкістю і стійкістю до механічних пошкоджень, крім того, вони мають різну товщину, мінімальну і максимальну температуру використання, радіус вигину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...