• Головна
  • У Херсоні хочуть відновити безперервне водопостачання
13:23, 3 серпня 2009 р.

У Херсоні хочуть відновити безперервне водопостачання

Володимир Сальдо домовляється.

Питання капітального ремонту, реконструкції, розвитку мереж і обладнання водопровідно-каналізаційного господарства Херсону для цілодобової подачі води у місті були у центрі переговорів міського голови Володимира Сальдо та першого заступника міського голови В'ячеслава Яременко у Московському науково-дослідному інституті водопостачання та водовідведення.
Фахівці цього Інституту за замовленням влади міста розпочали комплекс заходів щодо стабілізації роботи Херсонського міськводоканалу для цілодобової подачі води. Вже здійснено попереднє обстеження Херсонського водоканалу. Обстежено мережі, комунікації, насосне обладнання, гідравлічні режими, проаналізовано стан свердловин, можливість будівництва додаткових джерел водопостачання, опрацьовано питання, пов'язані з регулюванням та обліком водопостачання і водовідведення.
Планується, що досягнуті у Москві домовленості будуть оформлені у відповідний у договір, згідно з яким вживатимуться технічні, організаційні заходи та прийматимуться фінансові рішення по розвитку і стабілізації роботи водоканалу.
Довідка: Московський науково-дослідний інститут водопостачання та водовідведення був базовою проектною організацією Радянського Союзу і залишається такою для Російської Федерації, за замовленням влади міста відпрацьовує комплекс
Інститут зберіг профільність, фахівців, науково-експериментальну базу та розширив свій потенціал, розвиваючи об'єкти водопостачання, водовідведення та експлуатації водоканалів, навіть, у регіонах зі складними природно-кліматичними умовами.
При будівництві мереж Херсонського водоканалу у 50-60-ті роки минулого сторіччя було закладено принцип добування води не безпосередньо з Дніпра, а зі 133 свердловин за допомогою насосних станцій. Такий спосіб є одним з найдорожчих та трудоємних, однак саме така схема була закладена Починаючи з радянських часів, з розбудовою міста, зростанням кількості його мешканців та інших споживачів, додаткові джерела водопостачання не проектувалися та не будувалися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...