• Головна
 • Важливі деталі при виборі пластикових вікон
Новини компаній
15:21, 9 лютого

Важливі деталі при виборі пластикових вікон

Новини компаній

Зараз більшість людей віддає перевагу металопластиковим вікнам. Переваги такого рішення всім відомі – і довговічність, і надійність, і високі показники тепло- та шумоізоляції. До того ж, у Маркет Вікна ще є можливість замовити нестандартні конструкції за індивідуальними розмірами та формою під певні дизайнерські проекти. І до всіх цих переваг додається доступна вартість, що є ще одним вагомим фактором, щоб обрати саме металопластикові вікна.

Важливі деталі при виборі пластикових вікон, фото-1

Також більшість замовників знає, на що треба звертати увагу при виборі. Зокрема:

 • Кількість камер;
 • Товщина скла;
 • Колір профілю;
 • Виробник.

Проте є декілька деталей, які не відразу скидаються в очі через свою непомітність. Взагалі мало хто замислюється над ними, зосередившись на основних характеристиках. А між тим, саме ці дрібниці, як може здатися, якраз і впливають на комфорт в оселі та зручність користування вікнами, а також – на їх експлуатаційний термін. Тому є сенс розглянути дане питання детальніше, аби уникнути помилки при виборі та замовленні конструкцій.

Особливості профілю

Профіль – це те, на що кріпиться склопакет. Тобто, по аналогії з дерев’яними вікнами, профіль відіграє роль рами. Пересічному громадянину, який не пов'язаний з виробництвом металопластикових конструкцій, важко відрізнити якісний пластик від неякісного. Тому тут найкраще рішення – просто звернутись до компанії з бездоганною репутацією.

Однак, аби зрозуміти, до чого може призвести неякісний профіль, потрібно розібратись в його недоліках. Користувачі помічають наступні проблеми, які можуть виникнути або відразу після купівлі, або через якийсь час після монтажу:

 • Складність встановлення через нерівність поверхонь. Зазвичай пластик відомий тим, що має ідеально рівну поверхню, але це в тому випадку, якщо він якісний. В протилежному – можуть бути нерівності, а це ускладнює процес монтажу, потребує додаткових витрат;
 • Наявність прихованих дефектів. Так, лицьовий бік може бути гарним на вигляд, але внутрішні пошкодження даються взнаки вже протягом перших років користування, є ризик появи тріщин, через що вікно доведеться міняти;
 • Поява тріщин на лицьовій стороні поверхні. Таке явище особливо помітне на підвіконні, коли верхній шар пластику просто починає сходити, розповзатись. Це говорить про те, що профіль виготовлявся з низькоякісного ПВХ або ж з порушенням технічних умов.

Звичайно, що деякі дефекти призведуть до порушення герметичності вікон, та й сама конструкція стане непривабливою, втратить свій початковий колір (білий профіль легко може стати сірим або жовтим, покритись плямами, які не виводяться).

Відповідно, потрібно довіряти лише надійній компанії, яка пропонує високоякісні металопластикові вікна, а не спокушатись надто бюджетною ціною.

Особливості фурнітури

Не менш важливою є фурнітура. Це лише на перший погляд вона здається надійною та міцною. Насправді, матеріал виготовлення буває різним, не кажучи вже про збірку деталей.

До фурнітури варто віднести наступні елементи:

 • Ручки;
 • Петлі;
 • Фіксатори;
 • Поворотні механізми;
 • Запірний механізм;
 • Замки в деяких моделях.

Не важко здогадатись, що якщо зламається бодай одна з зазначених деталей, користуватись (навіть відчинити) стулку буде складно. Якщо є можливість особисто оглянути вікно перед замовленням, варто уважно придивитись до даних елементів, перевірити їх роботу. Або ж, якщо конструкції замовлялись інтернетом, то при доставці зробити огляд. Це не займає багато часу, натомість дозволяє уникати проблем, бо після монтажу замінювати вікно буде важко, доведеться додатково витрачатись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маркет Вікна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...