• Головна
  • Было всё совсем не так: отдел исполнительной службы комментирует сюжет о Сорокиных
09:29, 2 вересня 2013 р.

Было всё совсем не так: отдел исполнительной службы комментирует сюжет о Сорокиных

Отдел Государственной исполнительной службы Комсомольского районного управления юстиции в Херсоне заявил о том, что в телесюжете о семье Сорокиных, разбивших палатку под мэрией, о гос.исполнителях звучали недостоверные факты. Далее – текст языком оригинала.ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

КОМСОМОЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ у м. ХЕРСОНІ повідомляє:На телеканалі 1+1 у сюжеті «ТСН. Тиждень» 18.08.2013 о 19-30 год. вийшла інформація стосовно незаконного примусового виселення державними виконавцями сім’ї Сорокіних разом з неповнолітніми дітьми.

Інформація стосовно незаконності дій державних виконавців не відповідає дійсності.

Так, на виконанні відділу державної виконавчої служби Комсомольського районного управління юстиції у м. Херсоні перебували виконавчі листи видані Комсомольським районним судом м. Херсона, про усунення перешкод стягувачу в користуванні квартирою по вул. Лавреньова у м. Херсоні шляхом виселення сім’ї Сорокіних.

Оскільки, інформація про набрання чинності ухвалою Комсомольського районного суду м. Херсона про відстрочку виконання рішення про виселення сім’ї Сорокіних до відділу не надходила, в порядку визначеному Законом України «Про виконавче провадження», 12.07.2013 у присутності державного виконавця, представників органів внутрішніх справ та органів опіки та піклування, залучених до проведення виконавчих дій постановами державного виконавця, боржники звільнили квартиру по вул. Лавреньова м. Херсона.

У сюжеті «ТСН. Тиждень» озвучено, що двері до квартири вибила охоронна служба під час виселення, до того ж зазначено, що Сорокіну Ніну Василівну били. Але, під час виселення, вхідні двері до квартири не вибивались, жодних протиправних дій відносно Сорокіної Ніни Василівни не вчинялось, крім того вона взагалі була відсутня в день виселення.

На сьогоднішній день виконавчі провадження про виселення завершено у зв’язку з виконанням рішення суду.Начальник відділу О.А. КілюшикГазета «Горожанин и горожанка» № 35/1372 от 29.08.2013 г.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...