Новини компаній
11:00, 24 листопада 2023 р.

Сурогатна мама в Україні

Новини компаній

Ви бажаєте зробити добре діло і допомогти тим, хто мріє про дитину? Хочете отримати за це справедливу винагороду і повну підтримку? Якщо відповідь – так, то вам потрібно звернутися до центру «Артеміда» та оцінити переваги сурогатного материнства.

uY5u3ILlmfqzfyYTiVP5UB6OGJn7QH4t7T-xofGdaaXpkTcVEG4lZyOTbjfSnExyRAHfxvBeUrqI9uWU7sZmYYlkNxs89W9x2mvnevn5mnBARY_QuhdCJ7UIb7LYUt23mv8ZQnu0TsNOkKmDsrDCNGM

Стати сурмамою в Україні

Сурогатне материнство – це процес, коли жінка виношує і народжує дитину за домовленістю з біологічними батьками або одним з них. Сурогатна мама не має генетичного зв’язку з дитиною, оскільки застосовуються допоміжні репродуктивні технології, такі як екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) або перенесення ембріонів (ПЕ). Вся процедура є легальною і регулюється законодавством України, яке визначає права й обов’язки усіх сторін, що беруть участь у цьому процесі.

Вимоги до сурмами та виплати

Щоб стати сурогатною мамою в Україні, потрібно відповідати наступним умовам:

 • Бути громадянкою України віком від 20 до 36 років.

 • Мати хоча б одну дитину, яку ви виносили та народили самостійно.

 • Мати стабільне психічне і фізичне здоров’я, підтверджене медичними документами.

 • Не мати протипоказань до вагітності та пологів.

 • Вести здоровий спосіб життя без куріння, алкоголю або наркотиків.

 • Бути законослухняною і чесною громадянкою.

 • Підготуватись до проведення всіх необхідних обстежень і процедур.

 • Бути готовою до підписання договору з біологічними батьками.

 • Відмовитись від усіх прав і обов’язків щодо дитини після народження.

Учасниця отримує винагороду за свою послугу. Винагорода не видається одним платежем, а розподіляється на кілька частин. Загальна сума гонорару складає до 26 000 євро. У цю вартість входить матеріальна компенсація – 16 000 євро (за умови виношування однієї дитини) плюс додаткова сума 3 000 євро (за умови виношування двійні). В додатку до договору вказано терміни й суму виплат.

Переваги сурогатного материнства в нашій країні

Сурогатне материнство в Україні має багато переваг, як для сурмам, так і для біологічних батьків. А саме:

 • Легальність і захист прав. Договір між сторонами є юридично обов’язковим і захищає інтереси усіх учасників процесу.

 • Висока якість медичного обслуговування. Жінка проходить всі необхідні обстеження і процедури під наглядом кваліфікованих лікарів і має доступ до сучасного обладнання і технологій. Дитина народжується в спеціалізованій клініці, де їй надаються якісна допомога і догляд.

 • Доступність і вигода. Україна є однією з найбільш доступних країн для сурогатного материнства, оскільки вартість послуг є набагато нижчою, ніж в інших державах.

 • Гуманність і благородство. Сурогатне материнство в Україні є не тільки способом заробітку для сурогатних мам, але й актом гуманності та благородства. Сурогатна мама дарує батькам-замовникам найбільший подарунок – життя дитини і щастя. Натомість отримує вдячність і повагу від них, а також матеріальну підтримку та особисте задоволення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сурогатне материнство в Україні та стати сурогатною мамою, зверніться до центру репродуктивної медицини «Артеміда», де ви отримаєте професійну консультацію і допомогу. Центр «Артеміда» пропонує повний спектр послуг з допоміжних репродуктивних технологій, включаючи сурогатне материнство, ЕКЗ, ПЕ, донорство яйцеклітин. Має висококваліфікований персонал, сучасне обладнання і комфортні умови для клієнтів.

HlCP0zNflZGpteo9DfgPS-vVIJC8V4gNxfp6TgHPn4rtQjqENvrO2Pf5P_5bwOs6s0TAEBuYK0YnkUF3z6BBU2zgFxqLj0vD-RGXW3ID_8R3h-grIQb_n39Bu_XVdaUQ7cD6U_YfYWBeqpfW5bbF3Bs

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переваги сурогатного материнства #Артеміда #Сурогатне материнство #Центр Артеміда
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...