• Головна
  • ТОП 5 порад, як вберегти кошти при доставці товарів морем
Новини компаній
11:23, 25 серпня

ТОП 5 порад, як вберегти кошти при доставці товарів морем

Новини компаній
ТОП 5 порад, як вберегти кошти при доставці товарів морем, фото-1

Морські перевезення мають величезний попит за рахунок достатньої кількості переваг. Такими логістичними послугами активно користуються великі та невеликі компанії, перед якими на першому місці стоїть фінансовий зиск, а не терміни доставки товару.

Але щоб не втратити власні кошти, клієнти компанії УкрВіпСервіс можуть скористатися 5 рекомендаціями, як правильно організувати транспортно-логістичну діяльність.

Для доставки великих партій використовуємо один або кілька контейнерів

Якщо замовник має величезну кількість товару для заповнення всього контейнера, рекомендується обрати FCL – Full Container Load. Транспортні компанії готові надати контейнери різної вантажопідйомності залежно від особливостей та обсягу товару (20', 40', 40' High Cube та інші).

Для невеликих партій використовують збірні контейнерні перевезення

Якщо замовнику потрібно доставити невелику партію товару, якої недостатньо для заповнення всього контейнера, використовуються збірні перевезення. У результаті весь вільний простір у контейнері ділиться між кількома клієнтами, кожен із яких платить за ту площу, яку займає саме його вантаж.

Митне оформлення вантажів від професіоналів

Кожна країна має різні митні кодекси, які відрізняються низкою специфічних нюансів та відмінностей. Тому важливо заручитися підтримкою досвідченого брокера, який знає та розуміє особливості розмитнення в кожному окремому порту. Невеликим компаніям, а також приватним підприємцям, які здійснюють нерегулярні доставки морем, не вигідно утримувати в штаті митного брокера, який потребує постійного фінансування (заробітної плати). Набагато вигідніше звертатися до спеціалізованих компаній, замовляючи послугу https://www.uvs.in.ua/ua/kontejnerni-perevezennya/, щоб оплатити роботу за фактом виконання поставленого завдання.

Ретельний вибір конкретного типу контейнера

Щоб перевозити товари в належних умовах, не переплачувати за непідходящі контейнери, потрібно уважно ознайомитись зі списком можливих ємностей для завантаження. Для кожного окремого випадку підбирається відповідний контейнер, відштовхуючись від обмежень у різних країнах, від характеристик товарів, що потребують транспортування.

Надійна упаковка

Щоб товар був доставлений у цілості та безпеці, потрібно підібрати відповідний варіант упаковки. Найчастіше застосовують вакуумну упаковку, після якої відбувається фіксація товару на певній конструкції та другий шар упаковки – жорсткий. По корпусу збирається надійна обрешітка, яка кріпиться за дерев'яний піддон. Завершальний етап упаковки – маркування.

Всі перелічені поради допоможуть підприємцям-початківцям детальніше розібратися у нюансах морських контейнерних перевезень. В результаті вдасться виключити ймовірність пошкодження товару під час перевезення, наявність проблем із розмитненням та простій вантажу у порту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...