• Головна
  • Благодійний фонд Pin-Up допомагає громадянам України
Новини компаній
17:15, 23 серпня

Благодійний фонд Pin-Up допомагає громадянам України

Новини компаній

Pin-Up Foundation — це соціально-відповідальний фонд, який допомагає країні та співгромадянам під час війни. Фонд об’єднує неурядові організації, волонтерів та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України, пишуть подібне й інші ресурси https://vikna.tv/ru/dlia-tebe/vijna-v-ukrayini/gumanitarnaya-pomoshh-dlya-prifrontovyh-gorodov-i-sel-ot-pin-up-foundation/. Команда ПінАп розуміє, що важливо не тільки допомогти тим, хто цього потребує, але й бути активним учасником соціального життя країни.

Метою програм фонду PIN-UP є допомога соціально незахищеним верствам населення та сприяння розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я, а також участь у процесі відновлення України.

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

Що таке гуманітарний проєкт Line-Up

Благодійний фонд ПінАп активно допомагає українським громадам, особливо тим, що знаходяться на прифронтових територіях. З метою надати всебічну підтримку та допомогу мешканцям таких районів, був створений оперативний проєкт Line-Up.

Досвідчені волонтери забезпечують закупівлю та розподіл гуманітарної допомоги по прифронтових громадах. Команда проєкту займається підготовкою найбезпечніших маршрутів та доставкою харчових продуктів, медикаментів, гігієнічних засобів та технічного обладнання жителями сіл, міст та смт. Допомогу вже отримали жителі с. Курилівка, с. Новоосинове, с. Глушівка, с.Кругляківка, с. Сенькове, с. Синиха, с. Біле, с. Лісна Стінка, с. Осиново, а також міст Слов’янська та Куп’янська та інших прифронтових населених пунктів. Команда волонтерів PIN-UP Foundation доставила мешканцям побутові, дитячі та медичні набори, а про всі активності команди можна дізнатися на сторінці в соц. мережі https://www.instagram.com/pinup.foundation/.

Метою проєкту LINE-UP є забезпечення відчуття підтримки людям, підвищення їх морального духу та сприяння зміцненню єдності нації.

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

Які програми Pin-Up Foundation пропонує суспільству

У фонді Pin-Up проєкт Line-Up не єдина благодійна ініціатива, також фонд має низку програм:

  • Метою ініціативи «Sport-UP» є сприяння всебічному розвитку спорту в Україні, зокрема серед молоді.
  • Ініціатива «Покоління У» спрямована на покращення освіти та виховання дітей, створення безпечних умов для їх розвитку та реабілітації. В рамках цієї програми фонд провів евакуацію дітей та їх родин до декількох європейських міст.
  • Програма «Рука Допомоги» орієнтується на підтримку незахищених верств населення. Благодійна організація Pin-Up Foundation допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, сім’ям з багатьма дітьми, ВПО та людям, постраждалим від бойових дій в Україні.
  • Спрямована на підтримку інфраструктури та соціального захисту населення під час війни програма «Нова Країна» також серед програм благодійного фонду.

Завдяки діяльності фонду і зусиллям волонтерів, перемога України стане ближчою, а люди зможуть отримати необхідну допомогу та підтримку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...