• Головна
  • У Херсоні хочуть відкрити притулок для тварин
11:40, 10 серпня 2009 р.

У Херсоні хочуть відкрити притулок для тварин

За дорученням міського голови Володимира Сальдо відрацьовується питання щодо вирішення проблеми поводження з бродячими собаками.
Враховуючи широкий громадський резонанс цієї проблеми, до спільної роботи з відпрацюваня шляхів її вирішення залучені спеціалісти головного управління з питань життєдіяльності міста, голова місцевого осередку Дніпровської районної організації інвалідів та ветеранів бойових дій м.Херсона Всеукраїнської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), член виконкому міської ради Юрій Бичковський, депутат міської ради Лариса Костенко, голова правління Херсонського обласного товариства захисту тварин та рослин «Вірні друзі» Ірина Карпенко та ін.
Нарада з обговорення цього питання проведена 7 серпня. Прийнято рішення про початок формування спільної концепції щодо поводження з бездомними собаками з подальшою підготовкою відповідної комплексної програми. Учасниками наради наголошено на необхідності відкриття спеціалізованого закладу (питомника, приюту або центру реабілітації) для тимчасового утримання бездомних тварин. Попередньо обговорена доцільність створення окремого комунального підприємства, до повноважень якого має відноситись відлов собак, обстеження їх ветеринаром, стерилізація або евтаназія (у разі, якщо ці тварини хворі). Також при обговоренні проблеми проаналізовано існуючий досвід роботи подібних закладів (що фінансуються з різних джерел) в інших містах України.
Прийнято рішення щодо відпрацювання шляхів залучення до співпраці громадських організацій, волонтерів, які займатимуться моніторингом та створенням бази даних безпритульних тварин. Також проводитиметься робота з розробки проектів та визначення спецобладнання, що мають фінансуватися за рахунок Міжнародної організації захисту тварин.
Засідання робочої групи продовжиться наступного тижня після докладного вивчення пропозицій, внесених учасниками наради, та аналізу проекту Програми, запропонованої депутатом міської ради Л. Костенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...