• Головна
  • Військові юристи – дадуть раду та врятують у найскладніших обставинах
Новини компаній
10:07, 17 травня

Військові юристи – дадуть раду та врятують у найскладніших обставинах

Новини компаній

20 адвокатів у 9 представництвах по всій Україні, зокрема і в Херсоні, завжди готові взяти на себе проблеми і клопоти військових у юридичній площині.

Вас не хочуть відпускати з військової служби попри наявні законні підстави?

Ви шоковані необ’єктивністю рішення ВЛК, що заплющила очі на медичні документи?
Приголомшені, розгублені, налякані – коли дізналися, що проти вас порушили справу за буцімто самовільне залишення військової частини?

Подібні проблеми Адвокатське Об’єднання Актум розв’язує з 2014 року.

Як написати рапорт на звільнення з ЗСУ, куди його скерувати та яким чином проконтролювати – відмінно знають наші військові юристи. Вони проконсультують та навчать алгоритму дій, який приведе до бажаного результату. А у разі необхідності фахівці Актуму запропонують супровід процедури звільнення та візьмуть на себе увесь тягар спілкування з командуванням частини або підрозділу. Такий дієвий інструмент, як адвокатський запит дозволяє наче тараном пробивати мури армійської системи.

Правознавці Актуму мають продуктивну та тривалу практику оскарження рішень ВЛК. Вони виступлять на вашому боці й зроблять усе можливе, щоб відстояти або поновити права військовозобов’язаного чи військовослужбовця:

  • Проаналізують фактичну ситуацію – з вивченням документації, описом можливостей та існуючих ризиків;
  • Розроблять план щодо посилення медичних документів за для обґрунтування позиції;
  • Роз’яснять, які кроки потрібні, щоб спонукати ВЛК переглянути особисту справу;
  • Запропонують юридичний супровід оскарження рішення ВЛК у суді, її проходження знову тощо.

У разі відкриття провадження за самовільне залишення військової частини адвокати Актуму зможуть виступити на ваш захист починаючи з етапу службового розслідування. Витребувані документи, надана інформація, юридично правильне пояснення поведінки – можуть допомогти хитнути терези в бік менш важкої відповідальності (наприклад, дисциплінарки). Якщо вже висунуто підозру, то досвідчений у цій категорії справ правник Актуму зможе надати докази на користь вашого захисту, довести слідству та суду послідовну позицію, яка призведе до закриття кримінальної справи або до вироку за обставин, що пом’якшують покарання. Також він подбає про людські умови тримання в СІЗО, підготує пакет документів для умовно-дострокового звільнення.

Чим ще буде корисний військовий юрист або адвокат Актуму? Ґрунтовні консультації, грамотне складанні документів, адвокатські запити – все це ви отримати, звернувшись до нашого колегіуму. Офіси об’єднання працюють в Херсоні, Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Житомирі, Миколаєві та Покровську. А з телефону та в інтернеті ми протягнемо вам руку допомоги скрізь, де б ви в цей час не перебували.

За вашим дорученням наші спеціалісти переберуть на себе всю комунікацію з військкоматами, армійським керівництвом, бюрократами тощо. Прокуратура та слідчі підрозділи, суди усіх інстанцій включно із столичними – досвідчені юристи Актуму зможуть відстояти права військових та їх родин в будь-якій з цих державних установ.

Військові зараз віддають країні саме цінне, що є в людини – здоров’я і життя. Але, нажаль, часто-густо держава в особі чиновників різного рангу демонструє по відношенню до них у ліпшому випадку бездушність, а в гіршому – беззаконня, свавілля. Так не повинно бути, вважаємо ми в Актумі, тому кожен із захисників Батьківщини та їх близьких може розраховувати на нашу експертизу та досвід у галузі військового права. Звертайтесь негайно, коли ситуація потребує професійного втручання адвоката і порятунку вашої репутації, матеріального статку, волі та навіть життя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...