• Головна
  • Триває перший етап розсилки електронних сертифікатів на продукти й товари першої необхідності для жителів Херсонської громади
Новини компаній
15:00, 17 березня 2023 р.

Триває перший етап розсилки електронних сертифікатів на продукти й товари першої необхідності для жителів Херсонської громади

Новини компаній

Всесвітня продовольча програма (ВПП), що є гуманітарною організацією ООН, у співпраці з місцевою владою Херсона та благодійною організацією ADRA Ukraine активно реалізовує проєкт розповсюдження електронних сертифікатів для підтримки всіх жителів Херсонської громади.

Хочемо наголосити, що розсилка електронних продовольчих сертифікатів займає тривалий час та є повністю автоматизованим процесом, який реалізується виключно на базі ВПП ООН. Інформаційну підтримку на місцях, а саме в магазинах, забезпечує благодійна організація ADRA Ukraine.

Планується два етапи проєкту: 1-й — автоматична відправка смс з кодами сертифікатів; 2-й — всі, хто не отримав електронні сертифікати, мають змогу отримати сертифікати в паперовому вигляді.

Триває перший етап розсилки електронних сертифікатів на продукти й товари першої необхідності для жителів Херсонської громади, фото-1

Інформація стосовно паперових сертифікатів

Наразі видача ПАПЕРОВИХ сертифікатів ще не розпочалася. Їх роздача буде організована ВПП та ADRA Ukraine пізніше. Про дату старту роздачі паперових ваучерів та адреси точок роздачі будe повідомлено окремо. Слідкуйте за інформацією ЛИШЕ на офіційних сайтах Херсонської громади, ВПП та ADRA.

Такі сертифікати можна використати у будь-якому магазині АТБ, «Сільпо» або «Тhrash!Траш!», придбавши продукти харчування та речі першої необхідності (крім алкоголю та тютюну). Будь ласка, уважно перевіряйте назву магазину, у якому необхідно використати сертифікат, і термін дії отриманого сертифікату, про що буде зазначено в смс-повідомленні.

Кожен мешканець Херсонської громади може отримати ОДНОРАЗОВО 6 сертифікатів загальною вартістю 3000 грн, що розраховано на двомісячний період. Вартість одного сертифіката — 500 грн.

Зауважте, що неможливо зареєструватися або подати заявку на отримання сертифікатів у ВПП або ADRA за номером телефону, тому немає необхідності телефонувати до цих організацій, якщо ви не отримали сертифікати. Слідкуйте за інформацією на офіційних джерелах, зазначених нижче, або зверніться до найближчого пункту видачі гуманітарної допомоги чи пункту незламності.

Всесвітня продовольча програма

Сайт: wfp.org/helpUA

Більше про сертифікати: https://ukr.vvreg.scope.wfp.org/faq

Facebook: @WFPinUkraine

Гаряча лінія: 0800600122 (з технічних питань роботи сертифікатів)

ADRA Ukraine

Сайт: https://www.adra.ua

Instagram: https://instagram.com/adra_ukraine?igshid=NTdlMDg3MTY=

Facebook: https://www.facebook.com/ADRA.Ukraine 

Гаряча лінія:

  • +38 067 333 1752
  • +38 093 170 6739
  • +38 050 615 5750

Час роботи:

  • понеділок – п’ятниця: 08:00–20:00;
  • неділя: 08:00–20:00;
  • субота: вихідний.

Місцеві органи влади

Сайт: www.miskrada.kherson.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...